Польський тральщик Kormoran успішно пройшов державні випробування

На минулому тижні завершились державні випробування мінно-пошукового тральщика Kormoran(601) для ВМС Польщі.

Побудований він був на суднобудівній верфі “Remontowa Shipbuilding” у Гданську. Заклали його у квітні 2014 року і вже через рік він був спущений на воду. Спочатку планувалась передача його до складу ВМС Польщі 30 листопада 2016 року, але через виявлені проблеми при випробуваннях судна його передачу відтермінували.

Kormoran(601) під час випробувань

Зараз, по завершенню всіх його випробувань, офіційна церемонія по введенню до складу польських ВМС планується наприкінці листопада, коли відбуватимуться святкування з нагоди військового флоту Польщі.

 • Окрім головного судна Kormoran(601) також планується побудувати ще два міно-пошукових тральщика цього проекту, які замінять судна проекту 206FM, що були побудовані у 60-х роках.

  ORP Flaming (621) – один з чотирьох мінних тральщиків проекту 206FM

  Проект для нового мінно-пошукового тральщика під назвою Kormoran (шифр 257) був завершений у 1999 році, але так і не був реалізований з ряду технічних та фінансових труднощів у 2002 році. Kormoran(601) – це фактично друга генерація цього проекту під шифром 258 за який знову заговорили у 2007 році, а проектування почалось у 2011 спільно між верф’ю “Remontowa Shipbuilding”, а також “Осередок досліджень і розвитку Морського технологічного центру” та АТ “Судноверфь Військово-Морських Сил”.

  Також компанія “Remontowa Shipbuilding” представляла мінно-пошуковий тральщик Kormoran на виставці “Зброя та безпека 2017” яка декілька тижнів тому відбувалась у Києві

  Kormoran(601) на стенді “Remontowa Shipbuilding” під час виставки “Зброя та безпека 2017”

  Загальні характеристики головного корабля проекту Kormoran:

 • Водотоннажність: 850 т
  Довжина: 48,50 м
  Ширина: 10,30 м
  Осадка: 2,70 м
  Екіпаж: 45 осіб + 6 водолазів


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: