Прикордонники пройшли курс від США по катерам «Safe Boat 27»

Сьогодні військовослужбовці 10-го окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР» отримали від американських інструкторів сертифікати про проходження навчально-тренувального курсу «Small Boat Operations».

Про це повідомляє пре-служба Державної прикордонної служби України

Під час навчання спецпризначенці загону з допомогою американських спеціалістів – представників Берегової охорони США, вчилися управляти катерами «Safe Boat 27». Ці плавзасоби були отримані Держприкордонслужбою за сприяння посольства США в Україні.

Навчання проходили протягом місяця. Під час тренувань було освоєно тактико-технічні характеристики та ефективне застосування цих катерів в охороні державного кордону. Склад судокоманд разом з американськими колегами засвоїв не тільки теорію, а й отримав навички в управлінні швидкісними катерами.

Бійцями на практиці було відпрацьовано елементи рятувальних і штурмових операцій, а також вирішення нестандартних ситуацій на воді.

Навички використання та експлуатації катерів «Safe Boat 27» військовослужбовці «ДОЗОРу» продемонстрували сьогодні у Києві на Дніпрі.

Демонстрація можливостей «Safe Boat 27» Фото: ДПСУ

Окрім вмінь з керування плавзасобами, спецпризначенці показали доставку та висадки оперативних спецгруп та інших операцій, які необхідні для охорони державного кордону.

Варто зазначити, що ця модифікація катерів може використовуватися як для патрулювання, так і для рейдово-штурмових цілей. Кількість суднокоманди катера складає 4 військовослужбовці. Проте, у разі необхідності, для виконання поставлених задач на ньому можуть розміщуватися до 20 бійців десанту зі спорядженням.

Робота бійців 10-го окремого загону “Дозор” Фото: ДПСУ


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю