Авіаносець USS Harry S. Truman продовжує проводити повітряні операції проти бойовиків ІДІЛ, на підтримку багатонаціональної операції «Непохитна рішучість». 

Президент Макрон провів телефоні перемови з ху#лом про Сирію, ядерну угоду з Іраном,  на передодні свого візиту до маскви. Добрі поліціянти почали свою справу по новій угоді з Іраном.

Туреччина відкликала своїх послів для консультацій з Вашингтону та Тель-Авіву  із-за подій в секторі Газа. Також, Реджеп Ердоган оголосив жалобу на три дні за загиблими. Звісно загибель великої кількості людей не може викликати гарний настрій, але ж  повну відповідальність за їх загибель несуть ватажки Хамас та Хезболли, що погнали своїх прибічників на смерть, з провокаційних причин. В разі прориву кордону кількість можливих жертв навіть страшно уявити. Ізраїль діяв як завжди рішуче та жорстко для свого захисту.

З тим, політичний демарш Туреччини треба сприймати як провадження своєї політики в цьому регіоні. На КПП Баб Аль-Салама в Алеппо приспущені прапори Туреччини та Вільної сирійської армії. 

З цих же причин, збройні сили Туреччини встановити 11-й спостережний пункт в біля н.п. Шіармагар на північному заході провінції Хама. Це пункт з якого відкривається вид на рівнину Аль-Гхаб на півночі Калаат аль-Мадик.  

Очікувано, що опозиційні бійці евакуйовані зі Східної Гути приєдналися до угруповання «Джейш аль-Ізза», що діє в провінціях Хомс та Хама. Вони мають намір продовжити «революцію» та боротьбу проти «сирійського режиму».  

Ще один теракт проти бійців опозиції на півдні Ідлібу. Загинув представник «Армії Аль-Aзза» від рук невідомого стільця в н.п. Кхан Шайкхоун. В цілому хвиля терактів пішла на спад.

 • Військові злочини росії: Вкс раші вже регулярно завдають потужних повітряних ударів по районах Аль-Лярамун та Захраа на півночі Алеппо, що контролюються ВСА (на головному фото). Удари частіше приходяться по промислових об’єктах. Ці райони фактично знаходяться в передмісті Алеппо за кільцевою дорогою на стратегічній трасі Африн-Алеппо. Фактично дуже схоже з нашим Донецьком-Пески. В разі перетину кільцевої бійцями опозиції, бої вже будуть йти за самому Алеппо.   Також, авіація русні завдає ударів по місту Арихах, де загинули дві сестрички 6 та 12 років

  та  по місту Мохамбель на півдні Ідлібу;  під ударами н.п. Орум аль-Йозі, Бессанкулу, села Аль-Рамі в західному Ідлібі;  та селище Тель Вассет в районі Сахал аль-Габ та Закан в сільській місцевості західної Хами. Загальна кількість постраждалих невідома.

  Хама-Хомс: Сирійська армія з союзниками встановила контроль майже на всій території на півночі Хомсу та півдні Хами. В деяких населених пунктах продовжується евакуація бійців опозиції та членів їхніх родин.  Тому цей розділ в щоденному описі можемо сміливо закривати. 

  Ісламська держава (ISIS); Дейр Ез-Зор: Підрозділи САА зуміли взяти під контроль місто Аль-Багуз у східному передмісті Дейр Ез-Зор після важких сутичок з ІД.  Сапери проводять розмінування місцевості та припаркованих на узбіччі машин, що люб’язно залишили джихадісти.  Також повідомляють про знищення БПЛА, який використовували іділівці. 

  Декілька іракських винищувачів нанесли удари по ІДІЛ в селах Суса і Шаафа в районі Абу Камаля в Сирії.

 • Ярмук: 26-й день облоги. Поки без рішучих змін. САА вдалося захопити руїни Палестинської мечеті.  

  Далі буде…


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: