США виступають проти участі росіян у миротворчій місії на Донбасі

Час читання:1 хвилина

Cпецпредставник США з питань України Курт Волкер розповів в інтерв’ю виданню The Washington Post, що адміністрація США виступає за те, щоб у разі розміщення на Сході України миротворчої місії ООН  у її складі не було громадян Росії, повідомляє DW

Курт Волкер уточнив, що держсекретар США Рекс Тіллерсон 4 листопада обговорював цю ідею з Президентом України Петром Порошенком. Ідея Вашингтона, за словами Волкера, полягає в формуванні “справжньої миротворчої місії ООН”, яка матиме свободу пересування по всьому Донбасу та доступ до українсько-російського кордону.

Пропозиції Вашингтона налічують 29 пунктів. Росіяни відхилили 26 із них, розповів Волкер, проте він має намір продовжувати переговори. За словами спецпредставника Держдепартаменту США, план розгортання миротворчої місії на Донбасі  створює найкращі передумови для повернення до виконання домовленостей “Мінська-2”.

 • Ідея Вашингтона, за словами Волкера, полягає в формуванні “справжньої миротворчої місії ООН”, яка матиме свободу пересування по всьому Донбасу та доступ до українсько-російського кордону.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: