У ДПСУ може з’явитись нове регіональне управління

В рамках робочої поїздки по підрозділах, що виконують завдання в зоні проведення АТО, Голова Державної прикордонної служби України генерал – лейтенант Петро Цигикал сказав, що Адміністрації Держприкордонслужби вивчає можливість розгортання на базі окремого військового відділу «Краматорськ» регіонального управління, повідомляє прес-служба ДПСУ

-Це дозволило б підвищити ефективність діяльності наших підрозділів в зоні АТО і рівень взаємодії із Збройними силами України та іншими правоохоронними органами, – зазначив Петро Цигикал.

Зараз у Держаній прикордонній службі існують 5 регіональних управлінь, відвідуваний Начальником ДПСУ Краматорський загін зараз підпорядковується Східному регіональному управлінню.

Краматорський загін був створений 30 жовтня 2015 року відповідно до рішення керівництва Адміністрації Державної прикордонної служби України та в його межі відповідальності знаходиться протяжність лінії контрольованої території у 132 км.

 • Якщо на його базі буде створено регіональне управління, то у його структуру скоріш за все увійдуть Донецький та Луганський прикордонні загони, які також несуть службу на контрольованій території Донецької та Луганської областей.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Tags:
  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: