У Сирії та Іраку готуються до фінальної битви з “Ісламською Державою”

Час читання:1 хвилина

Після звільнення від бойовиків з Ісламської Держави населеного пункту Ракка Сирійською Демократичною Армією(СДА), вона продовжила наступ поблизу Дейр-ез-Зорі в низ по течії Євфрату звільнивши ряд населених пунктів у Сирії.

Ці дії СДА зірвали наміри урядових військ Асада та лояльних до нього військовим формуванням(САА) які напередодні зайняли плацдарм на лівому березі Євфрату здійснити просування на цих територіях у напрямку нафтових покладів. Попри це САА продовжила наступ на правому березі Євфрату в напрямку кордону з Іраком

СДА та ССА бажають якомога швидше одна від одної зайняти місто Абу Камаль – останнього великого населеного пункту на кордоні з Іраком, наголошують експерти. Після цього фактична операція по боротьби з ІДІЛ рахуватиметься завершеною, невеликі анклави які залишаться під контролем бойовиків, не матимуть за собою великих населених пунктів, а їх чисельність не представлятиме загрозі будь якій зі сторін.

 • Після завершення військової операції з Ісламською Державою локальні зіткнення між ССА та СДА ймовірно переростуть у нову фазу громадянської війни у Сирії, говорять експерти. Адже СДА по результатам війни з ІДІЛ контролюватиме значну частину нафтових родовищ у країні та вже зараз володіє низкою важливих об’єктів, серед яких потужна гідроелектростанція на Євфраті у місті Табка

  Розташування сил з ресурсу liveuamap.com

  Коаліція в Іраку також готується до фінальної битви з “Ісламською Державою”, так напередодні армія Іраку знищила останній оплот ІДІЛ на півночі країни та зараз здійснює перегрупування військ для подальшого наступу.

  Техніка коаліції вже була помічена в районі наступу військ на населені пункти Rawa та Al-Qaim, а іракська військова авіація розпочала інтенсивні авіанальоти в зайнятому ІДІЛ регіоні.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] Також продовжується операція проти “Ісламської Держави” на території Сирії […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: