fbpx
Миколаївські десантники здійснили парашутні стрибки на воду

Миколаївські десантники здійснили парашутні стрибки на воду

79 бригада ДШВ Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ Парашутна підготовка

Військовослужбовці підрозділів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади здійснили парашутні стрибки на воду згідно з планом бойової підготовки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони

Десантування в акваторії річки Південний Буг проводилося з вертольота Мі-8 з висоти 400 метрів під керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків.

Стрибки здійснили близько 150 десантників.

“Парашутні стрибки на воду належать до групи ускладнених стрибків з парашутом, так як парашутист, окрім виконання правил стрибка з парашутом на суходіл, повинен заздалегідь підготуватися у повітрі до негайного звільнення від підвісної системи в момент приводнення. Це ускладнює стрибок з парашутом і зобов’язує десантників бути особливо уважними, зберігати спокій та витримку під час підготовки до приводнення, впевнено діяти у повітрі і не допускати паніки. При цьому військовослужбовець повинен вміти плавати, триматися на воді і вміти пропливти певну відстань”, – йдеться у повідомленні прес-служби

Під час тренувань десантники навчалися припасуванню підвісної системи парашута з урахуванням використання рятувального жилету, дій з вивільнення від підвісної системи парашута в повітрі, дій парашутиста після приводнення. Всі дії були відточені до автоматизму під час занять на повітрянодесантному комплексі.

Процес здійснення парашутних стрибків на воду організований згідно всіх вимог, проводився швидко і злагоджено. Миколаївські десантники виконали поставлені навчальні завдання.

Сюжет UA: Миколаїв:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


79 бригада ДШВ Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ Парашутна підготовка