fbpx
150 ОМБр отримала модернізовану бронетехніку

150 ОМБр отримала модернізовану бронетехніку

150 ОМБр БМП-1 БМП-2 БРДМ-2 ЗУ-23 Т-64 Україна

Воїни новоствореної 150 механізованої бригади показали важку техніку, що була передана на озброєння їхньому військовому формуванню.

Фото оприлюднила пресслужба 150 ОМБр.

Нова українська бригада, що була сформована на початку 2024 року, стала механізованою та отримала певну кількість радянської та модернізованої української бронетехніки.

«Бійці 150 ОМБр вдосконалюють навички водіння бойових машин. Регулярні тренування дозволяють нашим військовим максимально ефективно долати перешкоди на будь-якій місцевості», — повідомляють у пресслужбі формування, показуючи залучену до вправ техніку.

Зокрема, на оприлюднених кадрах можна побачити вже досить дефіцитні бойові машини піхоти БМП-2 з 30-мм автоматичною гарматою 2А42. Судячи з фото, машини перед передачею військовим пройшли капітальний ремонт.

Окрім БМП-2, у підрозділі була також помічена принаймні одна модернізована українська БМП-1ТС, котра замість старої 73-мм гармати отримала новий бойовий модуль «Спис-Синтез». Останній оснащений тепловізійною оптикою, потужним стабілізатором та несе 30-мм гармату ЗТМ-1, автоматичний гранатомет КБА-117 і ПТРК «Стугна».

Гусеничну техніку підрозділу також доповнили танки Т-64БВ. Вони пройшли капітальний ремонт та були модернізовані до версії зразка 2017 року, про що можна судити за новою схемою встановлення динамічного захисту та відсутністю ІЧ-прожектора «Луна».

Т-64БВ зр. 2017 року отримав нові приціли командира та навідника, що були оснащені тепловізійним каналом. Крім того, до пакета модернізації входить нова цифрова радіостанція та система супутникової навігації.

Також у складі формування були помічені броньовані розвідувально-дозорні машини БРДМ-2, озброєні великокаліберним кулеметом КПВТ калібру 14,5 мм та спареним кулеметом ПКТ.

На зображеннях підрозділу за січень—лютий 2024 року можна побачити бронемашини БРДМ-2 у польському камуфляжі, що свідчить про їх походження.

Окрім бронетехніки, воїни 150 ОМБр також частково показали й інше озброєння бригади. Зокрема, підрозділи протиповітряної оборони отримали певну кількість зенітних гармат ЗУ-23-2 у калібрі 23 мм. На відео одна з них транспортується вантажівкою КрАЗ.

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що у складі штурмової бригади Нацполіції України «Лють» сформувати танковий підрозділ. Бригада отримала модернізовані Т-64БВ та іншу бронетехніку.

150 ОМБр БМП-1 БМП-2 БРДМ-2 ЗУ-23 Т-64 Україна