Армія Білорусі отримала нову партію техніки зв’язку
Підприємства Державного військово-промислового комітету («Госкомвоенпром») поставили в армії Білорусі нову партію техніки зв’язку.
Про це повідомляє «Госкомвоенпром» на своєму вебсайті.
«На території 619-ї бази зберігання, ремонту, модернізації та утилізації засобів зв’язку відбулося урочисте передання у війська сучасних засобів і комплексів зв’язку, розроблених і вироблених на підприємствах білоруського ОПК», – повідомили у відомстві.
Зокрема були передані модернізовані радіорелейні станції, командно-штабні машини Р-185 «Епоха» і понад 200 переносних та стаціонарних засобів тактичного радіозв’язку.
Модернізацією техніки займалися підприємства «АГАТ-СИСТЕМ» та «Агат – электромеханический завод», які входять до складу білоруського холдингу «Геоинформационные системы управления». Який є ключовим білоруським виробником оборонного сектору, що спеціалізується на випуску мобільних систем управління та зв’язку військового призначення.
Передана техніка
Р-185 «Епоха» – призначений для забезпечення зв’язку в інтересах управління підрозділами в тактичній ланці управління при веденні бою.
Її розробка командно-штабних машин почалося у 2016 році в «АГАТ-СИСТЕМ» за активної участі представників військового відомства.
В якості базового шасі розробники взяли за основу модернізований на білоруських підприємствах БТР-60МБ2.
За інформацією від виробника, КШМ Р-185 забезпечує утворення до трьох симплексних або одного дуплексного й одного симплексного УКХ (Ультракороткі хвилі) радіоканалів з використанням радіостанцій Р-181-50ВУ-2, Р-181-50ТУ білоруської розробки (дальність зв’язку в русі – до 25 км, на стоянці – до 50 км).
Також одного симплексного КХ (Короткі хвилі) радіоканалу з використанням радіостанції Р-181-100ВК білоруської розробки (дальність зв’язку в русі – до 75 км, на стоянці (на щоглі – до 350 км) і одного радіоканалу стандарту DMR з використанням радіостанції «Клен».
Повідомляється, що Р-185 також дозволяє забезпечити утворення одного симплексного УКХ радіоканалу на дальності – до 120 км і одного симплексного КХ радіоканалу на дальності – до 450 км з літальними апаратами.
Окрім того, на оприлюднених фотографіях можна побачити передачу цифрової радіорелейної станції Р-414МБРП «Сосна-2».
Ця радіорелейна станція призначена для організації радіорелейних і кабельних (мідно-кабельних та волоконно-оптичних) ліній зв’язку. Та зони бездротового широкосмугового доступу та мереж радіозв’язку стандарту DMR у складі польових опорних вузлів зв’язку, вузлів зв’язку пунктів управління.
Зазначається що особливість Р-414МБРП «Сосна-2» це «пластичність» модернізації, яку можна проводити без істотних змін конструкції.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.