fbpx
Гірські піхотинці відпрацювали бої у місті в Широкиному

Гірські піхотинці відпрацювали бої у місті в Широкиному

128 оГШБр Бої за місто Війна на Донбасі Донбас Навчання Україна

Гірські піхотинці зі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади відпрацювали бої у місті в прифронтовому селищі Широкиному.

Про це інформує Мілітарний.

Тренування особового складу та вивчення необхідних елементів бою в умовах урбанізованої місцевості відбувалось з використанням пейнтбольного обладнання.

Бійці у спеціальних масках та озброєнні пейнтбольними маркерами тренувались у прибережній частині селища.

Пресслужба військової частини не розкрила деталей тренувань армійців, що відпрацювали ряд елементів тактики міського бою.

«Я – воїн! Я щомиті готовий знищити ворога в горах, в степах, в лісах і будь-де, де це буде потрібно!» – ці слова є частиною Кодексу гірського штурмовика і особовий склад Закарпатського легіону ще раз довів, що свято дотримується цього правила», – написали вони про тренування.

Гірський піхотинець з пейнтбольним пістолетом

У Збройних Силах України тренування боїв в урбанізованій місцевості відбувається на постійній основі у навчальних центрах та полігонах.

Там вони відпрацьовуються більш масштабно, наприклад під час підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2020 навчальний рік батальйоно-тактична група 28 окремої механізованої бригади відпрацьовувала бойові дії зі штурму населеного пункту.

Підрозділ частини тренувався із застосуванням із системою Laser Tag від українського виробника Skif та одна група бійців здійснювала штурм населеного пункту, а інша – його оборону.


У ЗСУ збільшують підготовку для боїв у місті


Навчальне місце призначене для відпрацювання тактичних дій в урбанізованій місцевості в складі підрозділу, зокрема для вивчення особливостей входу, блокування та просування по населеному пункті з вузькими вуличками та щільно розташованими будинками.

Тренування на навчальному місці «Бій в населеному пункті»

Спеціальний навчальний комплекс на полігоні «Широкий Лан» став другим у Збройних Силах України після відкритого у 2018-у році на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині.

128 оГШБр Бої за місто Війна на Донбасі Донбас Навчання Україна