fbpx
Міноборони домовляється з Baykar про центр підготовки Bayraktar TB2 в Україні

Міноборони домовляється з Baykar про центр підготовки Bayraktar TB2 в Україні

Baykar Bayraktar TB2 Авіація БпА (Безпілотні апарати) Міністерство оборони Співпраця Туреччина Україна

У присутності Президента України Володимира Зеленського було підписано Меморандум про співпрацю між Міноборони України та турецькою компанією Bayraktar Savunma.

Про це інформує Мілітарний

Міністерство оборони України та компанія Bayraktar Savunma домовляються щодо будівництва та облаштування спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту та модернізації БПЛА, а також проведення навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2, про це повідомили у Міноборони.

З української сторони документ підписав міністр оборони Андрій Таран, з турецької — генеральний директор компанії Bayraktar Халук Байрактар.

«Ми чекали на цей момент дуже довго. Це важлива подія для нас», — наголосив Володимир Зеленський після підписання Меморандуму.

Президент України висловив подяку від себе особисто та від українського народу Главі Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану за підтримку реалізації цього проекту.

«Це великий реальний крок уперед. Вдячний Президенту Ердогану. Це реальна підтримка суверенітету й незалежності України», — наголосив Володимир Зеленський.

Згідно з документом, компанія Bayraktar побудує поблизу Василькова, на території, що належать Міністерству оборони України, центр з обслуговування, поточного ремонту і модернізації безпілотних літальних апаратів.

БПЛА Bayraktar TB2 з бортовим номером 72

Окрім того у центрі здійснюватиметься навчання та підготовка персоналу, який працюватиме з цими БПЛА. Планується, що згодом в Україні буде споруджено та працюватиме низка таких центрів.


Україна замовить ще чотири комплекси Bayraktar TB2


Наступним етапом буде налагодження українсько-турецького виробництва безпілотників.

6 Жовтня, 2020 Bayraktar TB 2 в ході випробувань в Україні з повним комплектом озброєння Фото: АрміяInform

Турецька компанія Bayraktar планує інвестувати власні кошти у будівництво в Україні заводу з виготовлення безпілотників, де працюватимуть українські фахівці.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Baykar Bayraktar TB2 Авіація БпА (Безпілотні апарати) Міністерство оборони Співпраця Туреччина Україна