fbpx
Представлення вітчизняних лопатей до Мі-24 перенесли ще на рік

Представлення вітчизняних лопатей до Мі-24 перенесли ще на рік

«Мотор-Січ» Авіабудування Авіація Гелікоптери ОПК Україна

Представлення вітчизняних лопатей до ударних гелікоптерів Мі-24 перенесли ще на рік.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на інформацію озвучену Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Русланом Хомчаком в інтерв’ю АрміяInform.

У інтерв’ю він назвав термін з початку поставки лопатей вже з наступного року.

Питання заміни цих деталей для Мі-24 стоїть дуже гостро і тому Міністерством оборони та Генеральним Штабом розглядається декілька варіантів вирішення питання, аж до закупівлі іноземних зразків літальних апаратів.

Частина парку Мі-24 нині простоює через відсутність лопатей. Проблема давня, монополістом з їх виготовлення є Російська Федерація. Свого часу вітчизняні фахівці взялися за розробку й виробництво лопатей, наразі підприємство працює у дві зміни, щоб уже наступного року почати поставки лопатей до вертольотів нашого війська, – розказав Руслан Хомчак

Ударний Мі-24 армійської авіації Сухопутних військ ЗС України

У грудні 2019 року перший заступник Начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук відповідаючи на питання щодо вирішення проблеми з дефіцитом лопатей до українських військових гелікоптерів сказав, що у 2020 році підприємство «Мотор Січ» надасть зразки на випробування у ЗСУ.

В разі якщо ці тестування виявились би вдалими, то це б дало змогу розпочати їх постачання для армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Роботи з освоєння виробництва лопатей на підприємстві «Мотор Січ» розпочали ще декілька років тому за обігові кошти підприємства.

У 2017 році було придбано необхідне обладнання та розпочато його монтування з подальшим налагодження дослідного виробництва.

На цьому обладнанні планується виготовляти лопаті до таких типів гелікоптерів як Мі-2 МСБ, Мі-8 та Мі-24, котрі використовуються у військових формуваннях України.

«Мотор Січ» вже виготовляє двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ-1В, що використовуються для модернізації ударних гелікоптерів Мі-24.

Раніше Україна розглядала варіант залучення південно-африканської компанії Paramount Group до програми імпортозаміщення з Мі-24/Мі-17 у частині виробництва лопатей для армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Мотор-Січ» Авіабудування Авіація Гелікоптери ОПК Україна