fbpx
У 2021 році КрАЗ провалив замовлення Міноборони – Завітневич

У 2021 році КрАЗ провалив замовлення Міноборони – Завітневич

Автотехніка Андрій Таран Вантажівка Закупівлі ЗСУ КрАЗ Міністерство оборони Олег Уруський Олександр Завітневич ОПК Україна

У 2021 році КрАЗ провалив замовлення Міністерства оборони України для Збройних Сил України.

Про це в програмі Security talks розказав Глава парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Олександр Завітневич.

Ситуація з проваленням державного оборонного замовлення повторювалась вже декілька років до цього.

Один з таких контрактів провалили у 2018 році в рамках Державного оборонного замовлення, проте для збереження потенціалу підприємства ПрАТ «АвтоКрАЗ» отримав нове замовлення від Міністерства оборони.

«… це ж не цей же рік проблема, вона також має хвіст з минулих років, і Міністерство оборони розуміючи стратегічність цього підприємства для Міністерства оборони, всі це розуміють, що нам потрібно підприємство-виробник вантажних автомобілів, наш український, тому як кажуть пішли на зустріч…» – сказав Олександр Завітневич.

На жаль ситуація з виконанням для Збройних Сил України не поліпшилась і цього разу.

«Міністерство оборони не озираючись на минулі погані результати КрАЗу, … давало ці замовлення, але на жаль і в цьому році пан Черняк [керівник ПрАТ «АвтоКрАЗ»] нас знову підвів», – констатував Глава парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони.

У цьому ж сюжеті взяли коментар щодо ситуації на вітчизняному автомобілебудівному заводі у колишнього очільника Міністерства стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, він згадав травневий візит на підприємство разом з тодішнім Міністром оборони Андрієм Тараном:

«Коли Міністр оборони в розмові з керівництвом АвтоКрАЗу, в присутності по відеоконференції власника, запитував “у вас же з нами контракт, ви маєте нам поставити певну кількість”, здається 36 машин до кінця червня і 12 ще в серпні місяці»

Олег Уруський під час відвідування ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Проте станом на вересень 2021 року замовлення не було виконано:

«От коли ми на початку вересня розмовляли з Андрієм Васильвичем [Міністром оборони] запитую “так обіцянка була виконана КрАЗом? “Напривеликий жаль ні”», – констатував ситуацію з ПрАТ «АвтоКрАЗ» Олег Уруський.

У грудні 2021 року генеральний директор підприємства Роман Черняк вже заявив, що на 2022 рік портфель замовлень підприємства складає близько 1000 вантажівок, але який обсяг з них військових замовлень він не уточнив.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Автотехніка Андрій Таран Вантажівка Закупівлі ЗСУ КрАЗ Міністерство оборони Олег Уруський Олександр Завітневич ОПК Україна