fbpx
У Індонезії розглядають виробництво «Козак-2М2» : показаний перший прототип

У Індонезії розглядають виробництво «Козак-2М2» : показаний перший прототип

«Козак-2» Автотехніка Бронетехніка Індонезія НВО «Практика» Співпраця Україна

Індонезія розглядає можливість виробництва українського бронеавтомобіля «Козак-2М2» за ліцензією.

Про це інформує Мілітарний.

Начальник відділу розвитку компанії НВО «Практика» Сергій Вілков в ефірі Мілітарного подкасту розповів про сімейство броньованих автомобілів «Козак» та інтерес до них з боку іноземних замовників.

Український виробник спеціальної автомобільної техніки – Науково-виробниче об’єднання «Практика» співпрацює з місцевою індонезійською державною компанією PT Pindad, яка планує налагодити ліцензійне виробництво бронеавтомобіля «Козак-2М2» на своїх потужностях в Індонезії.

«Ми плануємо «Козак-2М2» виробляти в Індонеції, в цьому випадку це буде, якщо проект… він зараз через COVID-19 дуже зав’яз…»

Представники Індонезії на НВО «Практика». Вересень 2020. Фото: НВО «Практика»

У 2020 році між НВО «Практика» та PT Pindad був підписаний Меморандуму про співпрацю. У вересні того ж року, делегація Міністерства оборони Індонезії здійснили візит на підприємство. Індонезійці ознайомилися із виробничими потужностями та останніми розробками військової техніки.

Нині у Індонезії експлуатують два бронеавтомобіля «Козак» фото перевезення, яких з’явилися у соціальних мережах у січні 2021 року.

Сергій Вілков зазначив, що мова йде про нову версію індонезвійського тактичного бронеавтомобіля під назвою Komodo, який і буде фактично «Козаком» виготовленим по ліцензії на місцевому підприємстві.

«У цьому випадку ми (ред. НВО «Практика») постачатимемо бронекортус та окремі частини, ключові моменти, а вони (ред. PT Pindad) там по можливості будуть локалізовувати…»

Нещодавно у соціальних мережах з’явилися зображення бронеавтомобіля «Козак» в Індонезії зі зміненим дизайном, який відрізняється від всіх попередніх машин сімейства.

Індонезійські джерела назвали цю машину прототипом, який представила оборонна компанія PT Pindad зі зміненим зовнішнім виглядом, особливо у передній частині корпусу бронемашини, її капоту та решіткою радіатора. Більш детальної інформації не було зазначено, але через погану якість зображення можна лише припустити, що бронекорпус залишився без змін.

«Козак-2М2»

Тактичний транспортний засіб «Козак-2М2» призначеним для широкого спектра бойових завдань, включаючи дії безпосередньо на полі бою. Особлива увага приділяється мінному захисту, що дозволяє використовувати ці транспортні засоби в «асиметричних конфліктах». Ця модифікація призначена для зарубіжних країн і оснащена автоматичною коробкою передач та може оснащуватися двигунами Deutz або Caterpillar.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Козак-2» Автотехніка Бронетехніка Індонезія НВО «Практика» Співпраця Україна