В ЗСУ збільшили термін підготовки інструкторів
Генеральний штаб Збройних Сил України впровадив нову програму підготовки інструкторів зі збільшеним до 2 місяців терміном навчання.
Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський.
«Впроваджуємо нову програму підготовки інструкторів — зі збільшенням терміну їхньої підготовки з 1 до 2 місяців, посиленням змісту цієї програми та методики навчання інструкторів», — повідомив він.
Окрім того, Головнокомандувач повідомив про позитивні відгуки з бригад про поліпшення готовності новачків в результаті продовження терміну базової загальновійськової підготовки (БЗВП) до 1,5 місяця.
Також хороші оцінки від військових отримала ініціатива з проведення БЗВП безпосередньо на базі бойових підрозділів, а не у навчальних центрах.
Зокрема таке навчання було організовано на базі 72-й окремої механізованої бригади, про що стало відомо на початку січня.
«Для перетворення рекрутів у впевнених Чорних Запорожців у нас є все: місце, час, зброя та мотивація», – розповіли у бригаді.
Як зазначає Головнокомандувач «проведення курсу БЗВП на фондах бригади дозволяє досягти вищого рівня підготовки особового складу. Це дає змогу провести на місці контроль якості; забезпечити посилення навичок роботи з озброєнням і військовою технікою; покращити злагодження колективу та переймання військових традицій військової частини; суттєво зменшити випадки СЗЧ під час підготовки».
Нагадаємо що Генеральний штаб з 1 листопада 2024 року впровадив у всіх навчальних центрах Сухопутних військ нову програму базової військової підготовки, що була розширена до 45 днів.
В межах оновленої програми базової загальної військової підготовки бійці отримують базові навички з управління безпілотними системами та засобами радіоелектронної боротьби.
Також новобранців навчають методам протидії ворожим ударним дронам, що включатимуть вправи з маскування та самооборони з використанням рушниць.
В новій програмі акцент також було зроблено і на посиленні вогневої підготовки: кількість вправ зі стрільб зросла з 23 до 45, а виділений на підготовку боєзапас – з близько 500 до 866 патронів. Окрім того, бійці в межах базової військової підготовки почали ознайомлювати із використанням колективного озброєння – кулеметів та ручних гранатометів.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.