fbpx
Проект закону про реінтеграцію Донбасу: “АТО” замінить “операція з оборони України”

Проект закону про реінтеграцію Донбасу: “АТО” замінить “операція з оборони України”

Деокупація Російська агресія

До операції на Донбасі не буде застосовуватися термін “війна”, повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Проект закону про реінтеграцію Донбасу передбачає запровадження поняття “операція з оборони України” замість антитерористичної операції. Про це у вівторок, 5 вересня, повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

В інтерв’ю радіо “Свобода” на запитання ведучого, що, згідно із законом, буде замість АТО, Гримчак сказав: “Операція з оборони України”. Він пояснив, що до операції не буде застосовуватися термін “війна”, оскільки в такому разі це означало б оголошення війни РФ з усіма відповідними наслідками, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомлялося, наприкінці серпня керівник фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов заявляв, що законопроект про деокупацію (реінтеграцію) Донбасу буде внесено до Верховної Ради після того, як його схвалить Рада національної безпеки і оборони України в остаточній редакції. 4 вересня представниця президента України у Верховній Раді, народна депутатка фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Луценко заявила, що закон про реінтеграцію Донбасу нині підготовлений уже цілком, за винятком питання введення до регіону миротворчої місії, обговорення якого триває.

DW


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Деокупація Російська агресія