Етап гравіювання кронштейну передньої ручки переносу вогню для ПКМ на підприємстві

Етап гравіювання передньої ручки переносу вогню для ПКМ на підприємстві Лазерная резка и гравировка

Гравіювання передньої ручки переносу вогню для ПКМ.

Етап гравіювання передньої ручки переносу вогню для ПКМ на підприємстві Лазерная резка и гравировка Встановлення її на ПКМ дозволяє більш ефективно вести вогонь стоячи, з коліна, при короткій зупинці, тобто тим кулеметникам, які ведуть бойові дії не зі стаціонарних позицій (ВОП), а маневрують – підрозділи розвідки, спецназу та інші мобільні групи.Дякуємо Лазерная резка и гравировка та особисто Руслан Сан-Марино за безкоштовне гравіювання для "Мілітарної допомоги". Це дозволяє вести облік виробів та відслідковувати недобросовісного власника якщо такий буде.Якщо бажаєте наблизити перемогу – проект "Мілітарна допомога"Картка Приватбанку: 4731 2171 0856 4442 на Тарас Чмут (центральний рахунок)

Опубліковано MIL.IN.UA 28 березень 2017 р.

Встановлення її на ПКМ дозволяє більш ефективно вести вогонь стоячи, з коліна, при короткій зупинці, тобто тим кулеметникам, які ведуть бойові дії не зі стаціонарних позицій (ВОП), а маневрують – підрозділи розвідки, спецназу та інші мобільні групи.

Дякуємо Лазерная резка и гравировка та особисто Руслан Сан-Марино за безкоштовне гравіювання для “Мілітарної допомоги”. Це дозволяє вести облік виробів та відслідковувати недобросовісного власника якщо такий буде.

Якщо бажаєте наблизити перемогу – проект “Мілітарна допомога”

Картка Приватбанку: 4731 2171 0856 4442 на Тарас Чмут(центральний рахунок)

Publication author

Офлайн 14 години

admin

2
Коментарі: 0Публікації: 5567Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
Авторизація
*
*
Генерація паролю