Офіційно: “Азов” повернувся на передову

Після виведення влітку 2015-го року окремого загону спеціального призначення “Азов” в/ч 3057 Національної Гвардії України, підрозділ повернувся до виконання завдань “на нулі”

Про це повідомляє прес-служба ОЗСП “Азов”

Підрозділ розпочав виконання завдань за призначенням спільно з 30-ю окремою механізованою бригадою імені Костянтина Острозького у складі угрупування Операції об’єднаних сил.

До цього бійці ОЗСП “Азов” впродовж останніх декількох років виконували завдання у визначених штабом районах малими тактичними групами.

“Позаду понад три роки титанічних тренувань, десятки бойових виходів та масштабних навчань, звільнені міста та селища і повна упевненість у тому, що найвизначніші битви «Азову» ще попереду.” – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, що підрозділ у жовтні 2018 року брав участь у масштабних військових навчаннях на Приазов’ї, які відбувались за наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва. За легендою тактичних навчань було проведено підготовку з відбиття висадки морського десанту противника на узбережжя.

Дії підрозділу з виконання поставлених завдань були високо оцінені командуванням Операції об’єднаних сил.

Згодом загін продовжив підготовку на одному з загальновійськових полігонів вже звідки відправився у район виконання завдань в зоні проведення військової операції на Донбасі:


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю