Ярош забирає 5 і 8 батальйони УДА з передової

Українська добровольча армія йде з позицій на лінії зіткнення. УДА зосередиться на розбудові підрозділів територіальної оборони.

Про це під час святкування у Дніпрі Дня захисника України заявив Командир формування, народний депутат України Дмитро Ярош. Його слова цитує видання “Дніпроград”:

«В цей день я оголошую про те, що 5 та 8 окремі батальйони Української Добровольчої Армії виходять з передової, але ми не виходим з війни. Поки триває війна ми будемо брати участь в ній. Сьогодні найголовніше завдання для УДА – це побудова територіальних загонів оборони, які мали б чіткий функціонал»

Фото Дніпроград
Фото Катрусі Стріла

 

Цій заяві влітку 2018 року передувала зустріч Дмитра Яроша та Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва. Тоді добровольцям було запропоновано укласти контракти зі Збройними силами України.

Тоді ж, 24 липня,  прес-служба ООС повідомила, що Ярош та Наєв обговорили “можливу участь бійців УДА у підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони, та інших ініціатив очільника УДА.”

Фото Прес-центру ООС

Ще раніше питання розбудови військового резерву за допомогою потенціалу УДА Дмитро Ярош обговорював з Начальником Генерального штабу ЗСУ Віктором Муженком. Очікувалося, що нардепа призначать радником НГШ, однак, зі слів Муженка цього так і не сталося.

Бачення розбудови резерву ЗСУ від представників УДА викладено у законопроекті “Про Українську добровольчу армію”. Натомість, Генштаб розбудовує резерв за двома напрямками. З одного боку йде підготовка так званого ОР-1 (оперативний резерв), до складу якого входять військовослужбовці запасу і яких призивають на щорічні збори для перепідготовки. З іншого – ОР-2 – підрозділи територіальної оборони. З 2018 року розпочався процес формування бригад територіальної оборони. Очікується, що в кожній області буде щонайменше одна така бригада. А в прикордонних – більше.

Детальніше про резерв дивись у програмі #ефір4_5_0 від 22 вересня 2018 року:

 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: