Дезінформація Командування Повітряних сил щодо ситуації на аеродромі “Шкільний”

Сьогодні на офіційній сторінці Командування Повітряних сил України у Facebook була розміщена інформація що до повернення під контроль військових, самовільно захопленої ділянки території військової частини А3571 (аеродром «Шкільний» Одеська область):

 

 • Військові стверджують:

  «На цей час згадана земельна ділянка перебуває під посиленою охороною оперативно-чергової служби військової частини та підрозділів національної поліції»

  Проте розміщені в повідомленні світлини свідчать про протилежне – на фото можна побачити, що військові несуть охорону БІЛЯ встановленого «тітушками» металевого забору та не заходять на спірну територію, а не на спірній ділянці території військової частини, як зазначила прес-служба. Це можна побачити по характерним ознакам місцевості:

  Несення служби з охорони території аеродрому

  Особлива увага на друге фото, де видно два стовпи та будівлю приватної фірми:

  Несення служби з охорони території аеродрому

  Саме по цим стовпам та будівлі можна побачити де знаходиться захоплена ділянка на наступних фото, що були опубліковані прес-службою раніше, також на них можна побачити «тітушок» в одязі в стилі «мілітарі», та будівельників, що встановили металевий паркан:

 • Захоплена “тітушками” територія

  На іншому фото видно приміщення приватної фірми та спірну територію:

  Будівля приватної фірми та спірна територія

  Тобто опубліковані сьогодні світлини показують лише несення служби поблизу захопленої території, а не контроль та повернення раніше захопленої території, що свідчить про чергову дезинформацію представниками Повітряних сил.

  Нагадаємо, що раніше вони давали коментар про політ російського вертольоту Ка-52 над Херсонською областю, спростування на який ми публікували.

  П.С – Якщо Командування Повітряних сил має факти, що спростовують це припущення – редакція MIL.IN.UA готова опублікувати спростування цього повідомлення.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Коментар

  1. Смит и Вессон 2 Листопад, 2017 at 20:59 -

   Вы уж ребята сначала определитесь у себя! Иначе зачем вчера военная прокуратура задержала вчера командира части по обвинению в бездействии и караульного!
   Поистине , в стране правая рука не ведает, что делает левая. Бардак полный!

  2. Dimas V 1 Листопад, 2017 at 08:36 -

   Я звісно вибачаюся, а де у повідомлені дезінформація написано, що ділянка охороняється, вона можеохоронятися як із совні так із середени або з інших сторін (там чотири сторони). У повідомлені не сказано, що територія повернута під контроль і огорожа повернута на своє місце та володія частини відновлені і охороняються. Охоро виставлена для контролю над ситуацію і для уникнення інших провакативних дій або пренесення ще якось металефого забору. Так, що вибачайте дезінформації немає. Читайте та аналізуйте інформацію більш детальніше.

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: