ДПСУ показало як відбувається облаштування кордону з Росією

З 1 березня на тих ділянках, де дозволяли погодні умови, відновилися роботи та підготовка з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України

Підрядні організації у Луганській області провели підготовчі роботи для будівництва рокадних доріг, проводиться улаштування загороджень та протитранспортних ровів. Продовжуються проектно-вишукувальні роботи.

На цей час тільки на ділянці відділу прикордонної служби «Лозно-Олександівка» улаштовано 6,3 км загороджень із спіралі типу «Єгоза» та улаштовано понад 13 кілометрів протитранспортного (протитанкового) рову.

Роботи з облаштування державного кордону з Росією Фото: ДПСУ

На ділянці Золочівського району Харківської області проводяться роботи з обладнання системи відеоспостереження та контролю, прокладання переходів через складні або нестандартні ділянки місцевості, здійснюється доставлення щебеневої продукції із залізничної станції до місць виконання робіт та коригування проектних рішень.

Роботи з облаштування державного кордону з Росією Фото: ДПСУ

Окрім Луганської та Харківської областей, проводяться роботи з реконструкції, будівництва та облаштування об’єктів у Чернігівській області. Також проводиться розроблення проектно-кошторисного документа щодо інженерно-технічного облаштування державного кордону у межах Сумської області.

На 2019 рік планом передбачено виділення з бюджету 400 млн. грн. За ці кошти заплановано:

• розгорнути 5 комплексів відеоконтролю та сигналізації,
• улаштувати 50 кілометрів протитранспортних ровів,
• 9,5 км сітчастої огорожі,
• 47,9 км загороджень із спіралі типу «Єгоза»,
• прокласти 65,8 км рокадної дороги,
• обладнати 40 переходів рокадної дороги через складні ділянки (яри, канави тощо),
• виконати роботи з реконструкції приміщень для підрозділів охорони кордону на 3 об’єктах та низку інших важливих робіт.

Роботи з облаштування державного кордону з Росією Фото: ДПСУ

План з обладнання кордону з Росією був затверджений розпорядженням Уряду в травні 2015 року та передбачає створення на українсько-російській ділянці системи «інтелектуального кордону», яка поєднує технічні, інженерні та фортифікаційні новації і надасть можливість максимального контролю за лінію державного кордону і упередження її порушення. А кінцевим терміном реалізації Плану є 2021 рік.

Роботи з облаштування державного кордону з Росією Фото: ДПСУ

Впродовж 2015-2018 років на реалізацію Плану було виділено 1,3 млрд грн. За ці кошти підрядними організаціями було обладнано та оснащено близько 33,8% протяжності українсько-російського кордону, а це: 4 комплекси відеоконтролю та сигналізації, майже 340 км протитранспортних ровів, 250 км рокадної дороги; проведено реконструкцію 5 прикордонних підрозділів; обладнано достатню кількість опорних пунктів, придбано технічні засоби для дистанційного контролю і багато іншого.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю