Компанія “Boeing”: можливості співпраці з ОПК України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Директором з питань оборони та космічної безпеки компанії «Boeing» Стенлі Прусінскі.

Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки та оборони

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співпраці між українськими підприємствами оборонно-промислового комплексу та космічної галузі з компанією “Boeing”, а також перспективи співробітництва у військово-технічній сфері, зокрема, проекти оновлення винищувальної та штурмової авіації Збройних Сил України.

За словами О. Турчинова, компанія “Boeing” є провідним підприємством в аерокосмічній галузі, “а її військові літаки та гелікоптери значно перевершують російські аналоги”.

“Ми зацікавлені в ефективній військово-технічній співпраці з компанією “Boeing”, що значно зміцнить потенціал Військово-повітряних сил нашої держави”, – наголосив Секретар РНБО України.

Окрім того, сторони розглянули питання співробітництва в галузі авіа- та ракетобудування.

Boeing F/A-18E/F Super Hornet розробки та виробництва компанії

Своєю чергою, Стенлі Прусінскі висловив впевненість у перспективності довготривалого співробітництва.

“Я завжди вважав Україну інтелектуальним та технічним двигуном у Східній Європі”, – сказав він, додавши, що саме тому надзвичайно логічним буде налагодити довготривале співробітництво з Україною

Пуски ПКР Harpoon розробленої компанією Boeing з USS Coronado (LCS-4) Фото: ВМФ США

Компанія Boeing є одним зі світових лідерів у аерокосмічній та оборонній галузі. Компанія випускає широкий спектр цивільної і військової авіаційної техніки, є найбільшим виробником літаків у світі. Крім цього, Boeing випускає широкий спектр авіаційно-космічної техніки військового призначення (зокрема вертольоти та багатоцільові літаки), веде широкомасштабні космічні програми.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю