Підписано стратегічний документ про співпрацю між оборонпромами України та Туреччини

Час читання: 1 хвилина

Підписано стратегічний документ про співпрацю оборонними промисловостями України та Туреччини. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після підписання ДК «Укроборонпром» і секретаріатом оборонної промисловості Турецької Республіки Меморандуму про співпрацю у Стамбулі.

Меморандум підписали Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов і керівник оборонпрому Туреччини Ісмаїл Демір після завершення переговорів Секретаря РНБО України О. Турчинова і Міністра національної оборони Турецької Республіки Фікрі Ишика в їх присутності.

«Цей документ визначить стратегічні напрямки співпраці для провідних оборонних підприємств наших країн», – підкреслив Секретар РНБО України.

Як повідомлялося раніше, 14 березня було підписано “Меморандум про взаєморозуміння” між головами урядів України та Туреччини, реалізованим результатом будуть поставки та виробництво двигунів 6ТД3 для турецького танку.

Тепер же Україна домовилась з Туреччиною про виробництво БПЛА та боєприпасів. Партнером у виробництві боєприпасів стала турецька MKEK (Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Корпорація машинобудівної та хімічної промисловості), передає видання Лівий берег. Спільно з Turkish Aerospace Industries ДП “Антонов” буде виготовляти та розробляти безпілотні літаючі апарати.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: