Президент Молдови заборонив військовим брати участь у міжнародних навчаннях в Україні

Додон розпорядився, щоб всі приготування до участі у військових навчаннях, які незабаром почнуться у Львівській області, були скасовані.

Президент Молдови Ігор Додон заборонив молдовським військовим брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017, які на початку вересня почнуться у Львівській області, повідомляє NewsMaker.

Додон опублікував на своїй сторінці в Facebook обмін офіційними листами з заступником міністра оборони Георге Галбурою.

 • Додон нагадав Галбурі, що, відповідно до чинного законодавства, для участі молдовських військових в міжнародних навчаннях необхідний дозвіл президента як верховного головнокомандувача і зазначив, що такого дозволу не давав. Додон розпорядився, щоб всі приготування до навчань були скасовані, а організаторів Rapid Trident сповістили про те, що Нацармія Молдови не братиме участі в заходах.

  Наприкінці серпня заступник міністра оборони сповістив президента про участь 57 військових у навчаннях Rapid Trident, які пройдуть на Яворівському полігоні у Львівській області для підготовки до миротворчої місії в Косово.

  Галбура зазначив, що молдовські військові беруть участь в цих навчаннях з 1996 року в рамках програми “Партнерство заради миру”, а все спорядження і розміщення оплачуються організаторами. Раніше військовослужбовці Молдови разом з військовими країн-членів НАТО взяли участь у параді в Києві з нагоди Дня Незалежності України.

  УНІАН


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] що своїм указом президент Молдови Додон, відомий своїми проросійськими поглядами, заборонив […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: