Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини: за останні 48 годин перемістили близько 12 тисяч осіб через військові дії на південному заході Сирії

В Африні вбили командира сил про-турецької ВСА – Фюлаша.

Ідліб-Алеппо: Повідомляють, про подвійний теракт в місті Ідліб. Загинуло 8 та поранено 35 осіб.

Дараа-Ас-Сувейда: Велика битва: Сирійська арабська армія захопила Мусайка і аль-Даллафу. Повстанська область хзараз розділена на дві частини. Хоча це поки не підтверджена інформація.

Вже третій день за позиції ВСА знаходяться під безперервним бомбардування асадитів. Проурядові війська обстріляли з мінометів та артилерії місто Аль-Ядуда в Дараа, РСЗВ застосовують обидві сторони. Схоже на те, що асадитам легка прогулянка не світить.
Урядові війська штурмують житлові райони в Аль-Харак в Дараа.

Сторони інтенсивно стягують підкріплення в очікуванні чергового загострення, САА підвезла танки Т-90.
А на світлинах 17-ї дивізії Вільної сирійської армії, яка готується до боїв з САА в провінції Дараа, помічений боєць з сучасним російським гранатометом РПГ-29.

Як і очікувалося асаду без ліванців ніяк не впоратися з опозицією, а московити не дуже охоче лізуть під кулі, тому прийняте рішення про участь Хезболли в битві за Дараа всупереч вимогам США. Асад попросив частини Хезболли зайняти позиції в регіоні для участі в майбутній атаці. Раніше надходила інформація, що ліванці маскуються під САА одягнувши їхню уніформу. Так що по суті ця новина нічого не міняє. Чекаємо відповідь від дяді Сєма та його ізраїльських друзів.

Повстанці виступили з заявою, що будуть битися під центральним єдиним оперативним командуванням, чого не було раніше, зібравши всі попередні альянси в Дараа і Кунейтра. Оголошено про режим надзвичайного стану, під час якого вся територія, що контролюється повстанцями буде розподілена на 7 військових секторів, кожен з яких еквівалентний певній операції.

Повідомляють, що на іншому фронті сирійська армія захопила контроль у бойовиків ІДІЛ над Кхірбат Хаві Хусейн в Ас-Сувейді.

Дейр Ез-Зор-Аль-Хасаках: Поновилися зіткнення між бойовиками ісламської держава та силами асада на околиці міста Аль-Кашме і в місті Аль-Ашра.
САА обстрілює з мінометів та артилерії село Альбагуз на сході провінції.

В результаті удару сил Коаліції по Аш-Шафах на сході Дайр-Ез-Зор, загинули 8 мирних жителів.

Демократичні сили Сирії розміновують райони у щойно захопленому місті Ад-Дашишах.

Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: