fbpx
Берегова оборони Туреччини отримала CASA CN-235MPA

Берегова оборони Туреччини отримала CASA CN-235MPA

Сусіди

Компанія Thales поставила Туреччині перший з трьох літаків морського спостереження в рамках програми Meltem II. Цей літак буде експлуатуватися турецькою Береговою охороною на авіабазі Ізмір. Під час церемонії, що відбулася на заводі компанії Turkish Aerospace Industry (TAI) в Анкарі, літак був офіційно переданий віце-президентом Thales Group П’єром Еріком Помеллетом (Pierre Eric Pommellet).

 

 

Літак оснащений системою AMASCOS компанії Thales, яка забезпечить турецькій Береговій охороні розширені можливості для кращого контролю економічної зони і територіальних вод Туреччини.

 

Thales є основним підрядником по програмі Meltem II, що передбачає поставку шести морських патрульних літаків для ВМС і трьох літаків морського спостереження для Берегової охорони Туреччини. Програма також включає постачання турецькому флоту додаткових морських патрульних систем, які будуть інтегровані на літаку ATR-72. Всі системи засновані на AMASCOS (Airborne Maritime Situation & Control System) компанії Thales

 

Поставка першого літака берегової охорони Туреччини знаменує важливий етап в програмі Meltem II і послідувала за чотирма морськими патрульними літаками (первісного стандарту), поставлених турецьким ВМС у першому півріччі 2012 року. 

Сусіди