fbpx
Агресія Росії у Чорному морі: Поранені українські моряки почали проходити медичне обстеження

Агресія Росії у Чорному морі: Поранені українські моряки почали проходити медичне обстеження

Азовське море Військовополонені Керченська криза Крим Російська агресія Росія

Українські військовополонені моряки, захоплені Росією 25 листопада та утримувані в СІЗО в “Лефортово” у Москві, почали проходити поглиблене медичне обстеження.

Про це повідомляє УНН

Таку інформацію озвучила Уповноважена з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова

“Керівництво СІЗО “Лефортово” і слідство ФСБ Росії провели переговори з Департаментом охорони здоров’я міста Москви. В результаті вже сьогодні для проведення поглибленого обстеження український моряк Андрій Артеменко спрямований в цивільне медичний заклад 1-ю Градську лікарню”, – йдеться в повідомленні.

Омбудсмен РФ додала, що українські моряки Андрій Ейдер і Василь Сорока 21 лютого відбудуться огляд, відповідно, в 1-й Градській лікарні та 4-й міській поліклініці.

Москалькова додала, що місця проведення обстеження були обрані з урахуванням наявності в них висококваліфікованих фахівців і обладнання, необхідного для діагностики.

Нагадаємо, що Росія 25 листопада 2018 року в наслідок акту агресії у нейтральних водах Чорного моря обстріляла та захопила три судна Військово-морських сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів “Бердянськ” і “Нікополь” і рейдового буксира “Яни Капу”, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в Чорному морі в порт Маріуполь в Азовському морі. В наслідок обстрілу катеру “Бердянськ” було поранено трьох моряків, що перебували на борту, – Андрія Ейдера, Василя Сороку та Андрія Артеменка


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азовське море Військовополонені Керченська криза Крим Російська агресія Росія