“Десна” відновила підготовку танкістів по форсуванню водних перешкод

“Десна” відновила підготовку танкістів по форсуванню водних перешкод

169 Навчальний центр Т-64

У 169 Навчальному центрі “Десна” відновили практику з подолання танками водних перешкод.

До цього понад п’ять років тому на базі 169-го Навчального центру в рамках навчань з 30-ю ОМБр були проведені навчання з подолань танками водних перешкод.

Проводяться ці навчання у спеціальному басейні, що є на території парку танкового полку. Після багатьох років коли він не використовувався його почистили та привели до ладу, аби постійно мати змогу для відпрацювання таких вправ.

Український "Булат" вперше за історію існування подолав водні перешкоди з зануренням

Понад п'ять років тому на базі 169-го Навчального центру в рамках навчань з 30-ю ОМБр були проведені навчання з подолань танками водних перешкод. Тепер цю практику в "Десні" вирішили відновити. Спеціальний басейн, що є на території парку танкового полку, почистили та привели до ладу, аби постійно мати змогу для відпрацювання таких вправ. Далі – взялися за танки. Т-64б та "Булат" загерметизували та підготували для подолання водних перешкод, устаткувавши бронемашини трубами-лазами для екстреної евакуації екіпажу. Варто зазначити, що український "Булат" вперше за час свого існування повністю занурився у воду, раніше в таких навчаннях він не брав участь. Тож "Десна" стала першою. Як відбувалися навчання – дивіться у нашому відео.https://youtu.be/2nk-EzeUrao

Gepostet von Навчальний центр "Десна" – Прес-служба am Sonntag, 17. Juni 2018

Перед форсуванням танки Т-64б та “Булат” загерметизували та підготували для подолання водних перешкод, устаткувавши бронемашини трубами-лазами для екстреної евакуації екіпажу. Варто зазначити, що український “Булат” вперше за час свого існування повністю занурився у воду, раніше в таких навчаннях він не брав участь. Тож “Десна” стала першою.

169 Навчальний центр Т-64