fbpx
До порту Одеси з візитом в Україну прибув корабель ВМС Туреччини

До порту Одеси з візитом в Україну прибув корабель ВМС Туреччини

ВМС Туреччини Міжнародне співробітництво Одеса

Вчора, в порт Одеси з дружнім візитом прибув великий десантний корабель ВМС Туреччини “Байрактар”, – повідомляє прес-служба ВМС України

На борту корабля перебувають курсанти Академії ВМС Турецької Республіки, що з 5 по 25 вересня проходять навчальну практику під назвою “Відкрите море”, метою якої є набуття практичних навичок  в управлінні кораблем, експлуатації систем і механізмів, збагачення досвіду, знань, розвиток лідерських якостей. Курсанти мають змогу отримати практичні навички та знання в навігації, тактичному маневруванні, боротьбі з пожежею, проведуть вітрильні тренінги. Окрім Одеси, корабель здійснить подібні візити і в деякі інші порти Чорного моря.

Програма візиту передбачає, зокрема, проведення протокольної зустрічі у Командуванні ВМС ЗС України, екскурсії містом та інші заходи.

Цього року ВМС Туреччини вже навідувались з дружнім візитом до Одеси, так на початку квітня до порту Одеси заходили турецькі фрегат TCG «GAZIANTEP» і корвет TCG «HEYBELIADA».

Окрім них турецькі кораблі заходили до головного порту України в складі з’єднання Постійної військово-морської протимінної групи НАТО № 2 (SNMCMG2) та кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2). Також під час міжнародних навчань Сі Бриз 2017 до Одеси прибуло одразу три військових корабля Туреччини, серед яких був і підводний човен.

 

ВМС Туреччини Міжнародне співробітництво Одеса