fbpx
До ЗСУ поставлено понад 500 танків з початку російської агресії

До ЗСУ поставлено понад 500 танків з початку російської агресії

Закупівля озброєння ЗСУ

В період з 2014 по 2018-й рік до Збройних Сил України на комплектацію додатково сформованих танкових підрозділів, включаючи танкову бригаду Корпусу резерву, було додатково поставлено понад 500 танків.

Про це інформує Ukrainian Military Pages

Таку інформацію розказав Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал-армії України Віктор Муженко під час фінальної частини щорічних танкових змагань на першість Збройних Сил України, що проходили на полігоні 1 окремої танкової бригади у смт. Гончарівське

Цьогоріч, як вже відомо, переміг взвод танкової роти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, де на озброєнні перебувають танки Т-80БВ. Всього у конкурсі брали участь вісім команд на танках Т-80БВ, Т64БВ, Т64БМ1М та Т-72Б1.

Танкові роти у бригадах Десантно-штурмових військ ЗС України почали формувати у 2015 році (тоді – Високомобільні десантні війська), їх озброєння тривало до 2017 року. До речі, цей досвід зараз впроваджують в арміях США та ворожій російській армії, де танкові роти десантно-штурмових частин вже розгортають до батальйонів.

Закупівля озброєння ЗСУ