Масштабне будівництво у ЗСУ: перші 25 об’єктів перейшли на наступний етап

Масштабне будівництво у ЗСУ: перші 25 об’єктів перейшли на наступний етап

Будівництво Реформа

Як повідомив у себе на сторінці у Facebook радник Міністра оборони України Юрій Бірюков, станом на сьогодні зі 184 майбутніх гуртожитків для військовослужбовців контрактної служби, будівництво яких було розпочато цього року починаючи з квітня по вересень, на перших 25 завершено зведення стін та розпочався наступний етап – оздоблювальні роботи.

Деякі з них, як наприклад гуртожитки у Старичах будуються з випередженням графіку та вже цього місяця мають бути здані в експлуатацію.

Решта будуть завершені до кінця цього року.

Читайте також: Для флоту побудували тренажет “Боротьба за живучість”

Стан будівництва 25 об’єктів, що вже завершили зведення стін та перейшли до наступного етапу будівництва:

Кожен з таких гуртожитків розрахований на проживання 120 військовослужбовців. Планування тут блокове – на дві кімнати один санвузол, також на поверсі є кухня для приготування їжі.

Читайте також: Стало відомо про терміни завершення будівництва Морського операційного центру в Очакові

Всі ці об’єкти розраховані для військовослужбовців рядового складу, також заплановано будівництво будинків для розміщення військовослужбовців сержантського корпусу та службових квартир для офіцерського складу.

Детальніше дізнатись як виглядатимуть службові квартири можна побачити на прикладі 92-ї бригади, де такі будинки вже готуються до здачі.

Будівництво Реформа