Миколаївський суднобудівний завод – розпочались виплати заборгованостей

Миколаївський суднобудівний завод – розпочались виплати заборгованостей

Миколаївський суднобудівний завод ОПК

Нещодавно через заборгованості по заробітній платні та іншим виплатам була зупинена робота Миколаївського суднобудівного заводу (раніше – суднобудівний завод ім. 61-комунара), про що ми повідомляли.

За словами голови Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко розроблено відповідний механізм, завдяки якому робітники заводу вже отримали перші виплати по заборгованій заробітній платні на суму 3,1 мільйони гривень. Очікується, що до кінця цього року борги по зарплаті у сумі 40 мільйонів гривень будуть повністю погашені.

Надходження йдуть за рахунок збільшення статутного капіталу, – фонд підприємства збільшено на 40 мільйонів гривень, і зараз він складає понад 236 мільйони.

Також голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко на зустрічі з профспілковим комітетом підприємства розказав, що кораблі Військово-морських сил Збройних сил України будуть обслуговуватись та ремонтуватись на Миколаївському суднобудівному заводі, що дозволить завантажити підприємство роботою.

Про це повідомляє Урядовий кур’єр

«Я мав розмову з командуючим Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адміралом Ігорем Воронченком, – зазначив він, – і ми домовились, що український військовий флот повинен ремонтуватись саме на нашому заводі. Сьогодні державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» має замовлення, що є свідченням результативності роботи нового керівника. Минулого тижня завдяки підтримці Президента України винайдено варіант погашення заборгованості із зарплати працівникам цього стратегічного підприємства.», – розказав Олексій Савченко

 

Нагадаємо, що напередодні МБАК «Аккерман» пройшов поточний ремонт на ДП «Миколаївський суднобудівний завод».

Спеціалістами підприємства було виконано роботи по очистці та фарбуванню зовнішньої обшивки корпусу, поточний ремонт гвинто-кермувального комплексу, перевірка гвинтів методом кольорової дефектоскопії, центруванню.

Миколаївський суднобудівний завод ОПК