На Донбасі українська “Стугна” знищила ворожу бойову машину

На Донбасі українська “Стугна” знищила ворожу бойову машину

Донбас Знищення МТ-ЛБ Покарання бойовиків ПТРК Стугна

На лінії зіткнення з російсько-терористичними військами у Луганській області на напрямку Сокільники – Кримська українським протитанковим підрозділом було знищено ворожу бойову машину – багатоцільовий тягач МТЛБ зі встановленою зенітно-артилерійською установкою ЗУ-23-2

Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил

Ворог 30 січня вдався до провокації на зазначеному напрямку із застосуванням мінометної батареї та вищевказаної бойової машини.

Військова частина, позиції якої були атаковані для подавлення ворожої мінометної батареї розгорнув маневрену вогневу групу та для знищення ворожої техніки – протитанковий підрозділ, на озброєнні якого є сучасні вітчизняні ПТРК “Стугна-П” і “Корсар”.

За лічені хвилини після початку ворожого обстрілу маневрена вогнева група нанесла удар у відповідь, а розрахунок української “Стугни-П” здійснив пуск по ворожому броньованому об’єкту, з якого вівся обстріл наших бійців.

Результат дій у відповідь українських військових мінометна батарея ворога була подавлена, а МТЛБ разом з розрахунком зенітної установки ЗУ-23-2 знищено.

За інформацією прес-служби ООС особовий склад розрахунку “Стугна-П” поданий до нагородження.

Донбас Знищення МТ-ЛБ Покарання бойовиків ПТРК Стугна