fbpx
На Донбасі українська “Стугна” знищила ворожу бойову машину

На Донбасі українська “Стугна” знищила ворожу бойову машину

Донбас Ліквідація МТ-ЛБ Покарання бойовиків ПТРК ПТРК «Стугна-П»

На лінії зіткнення з російсько-терористичними військами у Луганській області на напрямку Сокільники – Кримська українським протитанковим підрозділом було знищено ворожу бойову машину – багатоцільовий тягач МТЛБ зі встановленою зенітно-артилерійською установкою ЗУ-23-2

Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил

Ворог 30 січня вдався до провокації на зазначеному напрямку із застосуванням мінометної батареї та вищевказаної бойової машини.

Військова частина, позиції якої були атаковані для подавлення ворожої мінометної батареї розгорнув маневрену вогневу групу та для знищення ворожої техніки – протитанковий підрозділ, на озброєнні якого є сучасні вітчизняні ПТРК “Стугна-П” і “Корсар”.

За лічені хвилини після початку ворожого обстрілу маневрена вогнева група нанесла удар у відповідь, а розрахунок української “Стугни-П” здійснив пуск по ворожому броньованому об’єкту, з якого вівся обстріл наших бійців.

Результат дій у відповідь українських військових мінометна батарея ворога була подавлена, а МТЛБ разом з розрахунком зенітної установки ЗУ-23-2 знищено.

За інформацією прес-служби ООС особовий склад розрахунку “Стугна-П” поданий до нагородження.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас Ліквідація МТ-ЛБ Покарання бойовиків ПТРК ПТРК «Стугна-П»