fbpx
На Миколаївщині тренувались форсувати водну перешкоду

На Миколаївщині тренувались форсувати водну перешкоду

808-й понтонно-мостовий полк ЗСУ навчання Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Понтон Понтонно-мостовий парк

На базі 235 міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів “Широкий Лан” проведено тактико-спеціальні навчання з підрозділами 808-го понтонно-мостового полку по форсуванню водної перешкоди.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Під час подолання водної перешкоди використовувалися різноманітна інженерна техніка.

Захід проводився під загальним керівництвом начальника Головного управління Оперативного забезпечення ЗС України генерал-лейтенанта Миколи Кравчука.

Для учасників збору розгорнули навчальні місця за напрямками радіоелектронної боротьби, радіохімічного та бактеріологічного захисту та інженерного забезпечення.

На навчальних ділянках було продемонстровано новітні та модернізовані зразки військової техніки й озброєння, а також засоби управління для командування бригад (полків) Збройних Сил України.

Також учасників збору ознайомили з сучасними способами виконання завдань оперативного забезпечення, розробленими на досвіді виконання завдань на сході України.

Під час збору під керівництвом командира полку полковника Сергія Глущенка було проведено тактико-спеціальні навчання з обладнання та утримання переправ через річку Південний Буг


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

808-й понтонно-мостовий полк ЗСУ навчання Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Понтон Понтонно-мостовий парк