fbpx
На Сінайському півострові бойовики ІД напали на конвой поліції: 18 загиблих

На Сінайському півострові бойовики ІД напали на конвой поліції: 18 загиблих

«Ісламська Держава» (ІДІЛ) Єгипет Світ Теракт Тероризм

Бойовики ІД влаштували засідку на єгипетський поліцейський конвой на Сінайському півострові, вбивши 18 поліцейських. Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання “Ісламська держава”.

На півночі Сінайського півострова група бойовиків влаштувала напад на єгипетський поліцейський конвой. У результаті нападу, який було скоєно у понеділок, 11 вересня, біля міста Ель-Аріш, загинуло 18 єгипетських поліцейських, інформують агентства AP та Reuters із посиланням на джерела в органах безпеки та медиків. Іще семеро людей, за цими даними, зазнали поранень.

Напад розпочався з детонації вибухових пристроїв, закладених біля дороги, якою у той момент рухалась колона автомобілів поліції. В результаті вибухів було знищено п’ять поліцейських автомобілів. Після вибухів на конвой напала група бойовиків, озброєних автоматичною зброєю. Вони відкрили вогонь по поліції та заволоділи поліцейським пікапом.

Згодом відповідальність за напад взяло на себе терористичне угруповання “Ісламська держава”. Цей напад став найкривавішим на Сінайському півострові протягом останніх кількох місяців.

DW


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Ісламська Держава» (ІДІЛ) Єгипет Світ Теракт Тероризм