fbpx
Агентство НАТО замовило ремонт Ми-17 на заводі «Авіакон»

Агентство НАТО замовило ремонт Ми-17 на заводі «Авіакон»

Авіаремонт Авіація Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» Ми-8/17/171 ПС Афганістану Україна Україна-НАТО

Агентство підтримки та закупівель НАТО (NSPA) замовило ремонт гелікоптерів Ми-17 на Державному підприємстві «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» для Афганістану.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на пресслужбу авіаремонтного підприємства.

На підприємстві вже закінчується ремонт Ми-17В-5 за цим контрактом, який укладено за участі Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «УКРСПЕЦЕКСПОРТ».

Технічне приймання та пред’явлення гелікоптеру Національному повітряному корпусу Афганістану заплановано в другій декаді липня.

На даний час, після проведеного складання та відпрацювання систем, закінчується етап підготовки вертольота до проведення наземних та льотних випробувань. Роботи ведуться з дотриманням графіку ремонту під контролем представників NSPA, – повідомили у пресслужбі.

У 2011 році США замовило в Росії 63 багатоцільових гелікоптери Ми-17В-5 для потреб Національному повітряному корпусу Афганістану на загальну суму у 1,3 млрд доларів.

Гелікоптери Мі-17 повітряних сил Афганістану

Станом на 2014 рік Росія виконала свої зобов’язання за контрактом.

Після російської агресії проти України у 2014 році США відмовились від подальших закупівель російських авіаційних машин.

Так само через Агентство підтримки та закупівель НАТО (NSPA) було припинено технічне обслуговування придбаних гелікоптерів у Росії на користь країн учасників Альянсу.

Минулого року російська компанія «Вертолеты России» звинуватила Україну у «незаконному ремонті» афганських гелікоптерів Ми-17В-5.

Гелікоптер Мі-17 Повітряних сил Афганістану

За їх даними до України доставили два афганські гелікоптери для ремонту на авіазаводах у Конотопі (ДП «АВІАКОН») та у Запоріжжя («Мотор Січ»).

Росіяни заявили, що українські підприємства не можуть проводити ремонт через не залучення представників розробника – «НЦВ Миль и Камов», за такої ж аргументації вони нещодавно призупинили підписання угоди між Перу та Україною на ремонт ударних гелікоптерів Мі-25.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаремонт Авіація Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» Ми-8/17/171 ПС Афганістану Україна Україна-НАТО