fbpx
Армія РФ отримає 21 розвідувально-ударні БПЛА “Оріони” вже в 2021-ому

Армія РФ отримає 21 розвідувально-ударні БПЛА “Оріони” вже в 2021-ому

Авіація БпА (Безпілотні апарати) Росія Сусіди

Міністерство оборони Російської Федерації отримає цього року 7 безпілотних авіаційних комплексів “Оріон”. До складу кожного комплексу входить по три безпілотні розвідувально-ударні апарати.

Про це доповідає Мілітарний з посиланням на Інтерфакс.

Плани озвучив директор компанії “Кронштадт” (розробник БПАК “Оріон” за ДКР “Іноходець”) Сергій Богатиков під час візиту на підприємство міністра оборони РФ Шойгу.

За словами Богатикова цього року має запрацювати серійний завод.

За повідомленням російського інформагенства Шойгу поставив вимогу збільшити кількість поставок “Оріонів” армії країни-агресора.

Відвідання “Кронштадта” відбулося після демонстрації кадрів бойового застосування “Оріонів” у Сирії в пропагандистській програмі 21 лютого 2021 року.

У сюжеті було зазначено, що російський БПЛА здійснив до 40 розвідувальних та бойових вильотів. Були продемонстровані кадри застосування авіаційного, в тому числі, ніби то і керованого озброєння: неназваних бомб та ракет.

Комплекс “Оріон” за своїми характеристиками відповідає БПАК класу MALE (Medium Altitude Long Endurance) – середньовисотні з великою тривалістю польоту.

Розмах крила – 16 м, довжина – 8 м, висота – 3 м. Максимальна маса корисного навантаження – 200 кг, крейсерська швидкість – 120 км\год, стеля – 7500 м, тривалість польоту (з 60 кг навантаження) – 24 години. Радіус застосування – 250-300 км.

До складу комплексу також входять Пункт управління і обробки інформації, Модуль технічного забезпечення, Модуль управління злетом та посадкою, радіомодуль.

Такі заявлені характеристики наближають його до турецького БПЛА Bayraktar TB2, який стоїть на озброєнні ЗСУ. “Байрактари” можуть брати 150 кг корисного навантаження і мають дещо менші розміри.

Нагадаємо, Збройні сили України мають 6 літаків Bayraktar TB2 і планують придбання додаткових, зокрема для потреб ВМСУ.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація БпА (Безпілотні апарати) Росія Сусіди