fbpx
Білорусь запрошує на свій кордон прикордонників ФСБ РФ

Білорусь запрошує на свій кордон прикордонників ФСБ РФ

Білорусь Кордон Росія Світ Сусіди ФСБ Росії

У секретному листі, який направили силовики з Мінська до Москви, стало відомо, що Білорусь запрошує на свій кордон прикордонників ФСБ РФ.

Про це написав журналіст Андрій Цаплієнко, повідомляє ТСН.

Це перехоплений лист головного білоруського прикордонника Анатолія Лаппа своєму російському колезі, першому заступнику ФСБ Володимиру Кулішову.

В ньому російським силовикам пропонується створити постійні розвідувальні пости вздовж усього українсько-білоруського кордону.

Ці об’єкти в листі називаються спільними постами радіоелектронної та технічної розвідки. На них будуть працювати російська розвідувальна техніка і російські силовики.

Ми вживаємо контррозвідувальних заходів, розуміємо, що може бути створений союз і спільні Збройні Сили або Збройні Сили під єдиним командуванням, – заявляє командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України Сергій Наєв.

Тож на спільний з нами кордон планують завести прикордонні підрозділи російської ФСБ.

Лист з запрошенням російських ФСБівців на український кордон датований 17 грудня минулого року. Саме з того часу на тихих білоруських заставах почалася метушня.

Лист білоруських прикордонників до ФСБ Росії

На активних напрямках вони несуть службу більш інтенсивно. Останній час ми спостерігаємо частіше ними несення служби, і пішим чином, і в нічний час, і з використанням техніки,  – додає начальник відділу інспекторів прикордонної служби “Задеріївка” Олег Омельчишин.


Матеріал по темі: У Білорусі встановлено російський радіолокаційний комплекс


Якщо розвідувальні пости створять, росіяни, як на долоні, бачитимуть рух техніки в прикордонній смузі і слухатимуть весь ефір – від мобільних телефонів до зашифрованих засобів зв’язку.

Вони будуть використовувати засоби такі самі, як на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, – переконує командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України Сергій Наєв.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Білорусь Кордон Росія Світ Сусіди ФСБ Росії