fbpx
Дрони уразили дві радіолокаційні станції у Криму

Дрони уразили дві радіолокаційні станції у Криму

Вибухи Війна з Росією Втрати Росії Європа Крим Світ Україна

Під час нічної атаки ударних дронів по військових об’єктах у тимчасово окупованому Криму були уражені дві радіолокаційні станції ворога.

Про це повідомляє видання Astra.

За інформацією видання, станції були пошкоджені внаслідок прильоту ударних дронів.

Крім того, повідомляють про поранення одного російського військового, можливо, з обслуги радіолокаційної станції.

РЛС були розгорнуті на території природного заповідника «Казантипський», де, судячи з супутникових знімків з 2020 року, є спеціальні підготовлені позиції для їх розгортання.

Окрім цього, на сервісі виявлення пожеж Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) показана наявність пожежі саме на позиціях для радіолокаційних станцій.

Займання було зафіксоване супутником о 3:09, коли російське міністерство оборони повідомило про збиття всіх безпілотників, які були націлені на військові об’єкти у Криму.

За інформацією представників МО РФ, 11 безпілотників були знищені над Кримом, але, судячи з супутникового контролю, деякі з них все ж змогли досягти свої цілі.

Ураження зазнали самохідні радіолокаційні станції, які мали виявляти повітряні цілі в межах охорони Керченського мосту та здійснювати раннє сповіщення для систем протиповітряної оборони у тимчасово окупованого Криму.

Також існує ймовірність ураження радіолокаційних станцій зі складу зенітно-ракетного комплексу С-300/400.

Нагадаємо, що раніше «Мілітарний» повідомляв, що у мережі з’явилися супутникові знімки, які демонструють наслідки атаки по пункту зв’язку ФСБ РФ поблизу села Семидвір’я під Алуштою.

Удару завдали по території військової частини 23 травня 2024 року.

Вибухи Війна з Росією Втрати Росії Європа Крим Світ Україна