fbpx
Roshel хоче перехопити провалений німецький контракт на 400 машин для України

Roshel хоче перехопити провалений німецький контракт на 400 машин для України

Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) Roshel Roshel Senator Бронетехніка Німеччина Україна

Канадський виробник бронетехніки Roshel пропонує замістити своїми машинами провалений німецький контракт на 400 бронеавтомобілей для України

Про це повідомляє видання Bild.

Після оприлюднення виданням інформації про те, що німецька компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft провалила терміни поставок 400 бронемашин BATT UMG для збройних сил України, генеральний директор канадської компанії Roshel запропонував уряду ФРН власні потужності.

«Прочитавши вашу недавню статтю про поточні закупівлі обладнання Міністерством оборони Німеччини, я відчув потребу поділитися інформацією про наші машини MRAP, які, на мій погляд, є набагато кращою альтернативою», – написав генеральний директор Роман Шимонов.

Шимонов повідомив, що його компанія зможе вчасно закрити вже провалений по термінам контракт. У розпорядженні підприємства знаходиться 100 машин Roshel Senator, які можуть бути поставлені майже одразу.

Компанія наразі здатна виготовляти 140 бронемашин на рік. У той же час генеральний директор фактично запропонував локалізувати їх виробництво у Німеччині.

«Місцеве виробництво в Німеччині заощадить витрати на логістику, створить робочі місця та утримає інвестиції в країні, що, у свою чергу, заощадить податкові гроші», – заявив він.

Roshel Senator vs. BATT UMG

За інформацією Bild, загальна вартість машини BATT UMG разом з усіма послугами в рамках контракту складатиме 787 500 євро. Канадська компанія пропонує власні машини за ціною менше 375 000 євро за машину у версії MRAP.

Варто зазначити, що порівняння обох машин не зовсім правильне з огляду на те, що уряд Німеччини контрактував мінностійкі машини класу MRAP, однак FFG так і не сертифікувала свої машини, тому наразі вони фактично не можуть розцінюватись такими.

Бронемашина BATT UMG. Фото: The Armored Group

У той же час Roshel пропонує до поставок вже сертифіковану в класі MRAP машину:

«Наші MRAP були сертифіковані за стандартом НАТО STANAG 4569 та відповідають 2 класу за балістичним захистом і 3 класу від підривів», – зазначили у компанії.

Це означає, що запропоновані канадські машини можуть витримати підрив до 8 кілограмів тротилу або ж вогонь зі стрілецького озброєння калібру 7,62 мм.

Обидві машини наразі активно експлуатуються Силами оборони у війні проти Росії. Відомо, що за час війни Roshel поставила більше 1000 машин різних типів до України.

Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) Roshel Roshel Senator Бронетехніка Німеччина Україна