fbpx
Російська РСЗВ “Ураган” знищила свою батарею після влучання українського снаряду

Російська РСЗВ “Ураган” знищила свою батарею після влучання українського снаряду

40 ОАБр 92 бригада ЗСУ M777 M982 Excalibur БМ-27 «Ураган» Війна з Росією Втрати Росії РСЗВ Україна

Збройні сили України знищили батарею із трьох російських реактивних систем залпового вогню БМ-27 “Ураган”.

Відео опубліковано на каналі аеророзвідки 92 ОМБр.

Аеророзвідка 92 окремої механізованої бригади виявила поблизу селища Новониканорівка Луганської області (тут) розгорнуту та готову до стрільби батарею російських 220-мм реактивних установок та навела на них союзну артилерію 40 окремої артилерійської бригади.

Артилеристи 40 ОАБр уразили ворожі установки двома високоточними ударами, які спричинили детонацію зарядженого боєкомплекту та повне знищення двох РСЗВ.

Третій “Ураган” російської батареї знищила випущена із союзної установки ракета. Вона спрацювала через пожежу та детонацію боєкомплекту.

Автори відео не повідомляють, який саме тип озброєння використовували українські військові, проте достеменно відомо, що 40 ОАБр має 155-мм гаубиці М777.

Підрозділ активно застосовує високоточні кореговані снаряди M982 Excalibur, тому можна припустити, що два точних попадання, зроблених щонайменше за 20 кілометрів від цілі, були зроблені саме ними.

Оператори 92 ОМБр для розвідки застосовували український БПЛА “Лелека-100”. Автор відео підкреслює, що цей безпілотний комплекс підрозділ отримав від благодійного фонду “Повернись живим”.

Нещодавно фонд “Повернись живим” передав трьом українським військовим частинам нову партію БПЛА цього типу.

У благодійній організації розповіли, що один такий комплекс коштує 1 млн 440 тис гривень. До кожного комплексу входить два літаки з подовженим крилом, наземна станція та комплекти ЗІП (“запасні частини, інструменти, приладдя”).

40 ОАБр 92 бригада ЗСУ M777 M982 Excalibur БМ-27 «Ураган» Війна з Росією Втрати Росії РСЗВ Україна