fbpx
Росія застосує бойових роботів на навчання

Росія застосує бойових роботів на навчання

БпА (Безпілотні апарати) Бронетехніка Випробування ЗС Росії Росія Світ Сусіди Технології

У російській армії планують випробувати бойових роботів на навчаннях.

Про це інформує Мілітарний.

Російські ЗМІ повідомляють, що міноборони сусідньої країни, планує вперше випробувати бойових роботів сімейства «Уран-9» у реальних умовах під час військових навчань «Захід – 2021», які заплановано провести 10-16 вересня.

Під час навчань завданням машин буде охорона польової інфраструктури – складів, командних пунктів та інших об’єктів.

Окрім того, планується, що «Уран-9» буде виявляти безпілотні літальні апарати та збивати їх або передавати дані про повітряні об’єкти іншим засобам ППО.

В ході проведення випробувань планується з’ясувати, наскільки ефективними можуть бути російські безпілотні машини та яке їхнє місце на сучасному полі бою.

Також у серпні підрозділ, оснащений роботизованими машинами сімейства «Уран-9» було задіяно у навчаннях на полігоні в Нижегородській області. Тоді безпілотники було застосовано у бойових порядках при веденні оборони.

«Уран-9» – це гусенична безпілотна багатоцільова бойова наземна машина, розроблена та виготовлена «776-м управлінням виробничо-технологічної комплектації». Бойовий модуль, яким оснащений безпілотник, має на озброєння 30-мм гармату 2А72 та спарений з нею 7,62-мм кулемет. Боєкомплект гармати – 200 снарядів.

Також на «Уран-9» встановлено чотири протитанкових керованих ракети «Атака» (з бронепробиття 900-950 мм за динамічним захистом) і реактивні вогнемети «Шмель-М», по шість штук з кожного боку. Весь комплекс озброєння дозволяє вражати ракетною зброєю великі цілі на відстані до п’яти кілометрів.

Вперше в роботах з розмінування місцевості від боєприпасів та вибухонебезпечних предметів, у грудні 2020 року, російські військові у Нагірному Карабасі почали використовувати спеціальну техніку комплексу «Уран-6».

Застосування дистанційно керованих робототехнічних комплексів дозволяє збільшити площу розмінування територій, забезпечуючи безпеку особового складу при розмінуванні.

Оператор може керувати комплексом на відстані до 800 метрів (на пристрої є 4 відеокамери високої чіткості, які забезпечують круговий огляд). В ході роботи комплексу «Уран-6» боєприпаси знешкоджуються в результаті спрацьовування або фізичного руйнування.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


БпА (Безпілотні апарати) Бронетехніка Випробування ЗС Росії Росія Світ Сусіди Технології