fbpx
Розміновування в Станиці Луганській: бойовики не пустили ДСНС України

Розміновування в Станиці Луганській: бойовики не пустили ДСНС України

Війна на Донбасі ДСНС Розмінування Станиця Луганська

Розмінування ділянки вздовж зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець учора ввечері на непідконтрольній території не були проведені.

Повідомляє про це прес-служба операції Об’єднаних сил

Це пов’язано з тим, що бойовиками з так званої “ЛНР” не було надано допуску піротехнічним групам ДСНС України на вказану ділянку території.

У період з 1 по 10 серпня 2019 року здійснюватиметься розмінування ділянок вздовж зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець на глибину 30 метрів з обох боків.

Саме на цей період представники української сторони СЦКК отримали гарантії безпеки від представників тимчасово окупованої території Луганської області.

Виявлені при розмінуванні території довкола зруйнованого мосту рештки боєприпасів

До виконання робіт залучені сили двох піротехнічних розрахунків ГУ ДСНС України у Луганській області.

Особовим складом піротехнічних розрахунків ДСНС зосередженим в районі виконання завдань виконуються роботи щодо розмінування ділянок на підконтрольній території України. Зокрема, вже обстежено 0,13 гектарів території. Виявлено, вилучено та знешкоджено 31 вибухонебезпечний предмет.

Нагадаємо, що вчора стартувало розмінування території довкола зруйнованого мосту через Сіверський Донець між Станицею Луганською та окупованим Луганськом.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі ДСНС Розмінування Станиця Луганська