fbpx
У Перу погодили закупівлю Ан-178

У Перу погодили закупівлю Ан-178

«Антонов» Авіація Ан-148/158/178 Закупівлі Латинська Америка Перу

Державне підприємство “Антонов” поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Про це повідомляє прес-служба ДК “Укроборонпром”

Від української сторони контракт підписав підприємство-спецекспортер Концерну ДП “Спецтехноекспорт”.

Україна взяла участь у відкритому тендері, де конкурувала з продукцією Італії та Іспанії.

“Я вдячний всім причетним до процесу участі літака “Антонова” в тендері та сильну переговорну позицію”, – зауважив очільник Концерну “Укроборонпрому” Айварас Абромавичус.

Він також подякував за довіру та виразив надію що ці домовленості є початком нової та великої військово-технічної співпраці між країнами.

“Літаки “Антонова” давно довели свою ефективність експлуатації по всьому світу, разом з цим наші конструктури пропонують нові рішення і нову техніку у відповідь на виклики сучасності. Цей контракт став логічним продовженням експлуатації “Анів” в Перу, адже новий Ан-178 замінить на службі поліції Ан-32Б”, – говорить Генеральний директор “Укроборонпрому” Айварас Абромавичус.

За словами Президента ДП “Антонов” Олександра Донця, “для замовника вирішальним фактором при виборі літака стала багатофункціональність Ан-178, тобто його здатність вирішувати різноманітні задачі, в тому числі з перевезення вантажів, контейнерів, особовий склад, їх десантування, застосування у пошуково-рятувальних операціях.

Вони можуть працювати в різних погодних, кліматичних умовах, базуватися на різних аеродромах, в тому числі на високогірних, що важливо для перуанського замовника. Впевнені, що парк літаків Ан-178, які втілюють в собі всі найкращі якості славетних антоновських всюдильотів, з часом поповниться й іншими новітніми транспортними “АНами”.

Близькомагістральний літак Ан-178

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів “в навал” або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т. В умовах надзвичайних ситуацій Ан-178 може використовуватись для евакуації населення з зони стихійного лиха, транспортування поранених на стандартних ношах, десантування рятувальних команд.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Антонов» Авіація Ан-148/158/178 Закупівлі Латинська Америка Перу