fbpx
Україна придбала у Франції системи РЕБ

Україна придбала у Франції системи РЕБ

Thales Закупівлі РЕБ

Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» здійснила закупівлю у французької компанії Thales Group системи РЕБ (радіоелектронної боротьби).

Про це йдеться на сайті Great Export Import, що відслідковує імпортні/експортні операції, повідомляє Український мілітарний портал

Серед систем – портативні тактичні системи радіоелектронної розвідки та пеленгації TRC6200-DF та системи радіоелектронної протидії TRC274 SDJ.

TRC6200-DF були придбані у кількості 3 одиниць, кожна з яких представляє з себе широкосмуговим перехоплювач та пеленгатор, який здатен здійснювати моніторинг всіх радіо-комунікаційних сигналів та забезпечує завчасне попередження та захист військ.

Вартість закупівлі трьох комплектів склала 2,765 млн доларів.

Дві отримані системи TRC274 SDJ є широкосмуговим тактичними постановниками завад для зменшення, відхилення, нейтралізації або заміни усіх типів радіозв’язку від ОВЧ до УВЧ частотних смуг.

Оцінка закупівлі – 6,161 млн доларів США.

На початку цього року директор “Науково-виробничий комплекс “Іскра” Юрій Пащенко розказав, що підприємство запускає, спільне з французькою компанією Thales, виробництво засобів радіоелектронної боротьби.

Ймовірно ця закупівля здійснювалась в рамках реалізації одного зі спільних проектів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Thales Закупівлі РЕБ