fbpx
В Одесі відпрацювали роботу ППО у єдиних підходах ведення бойових дій

В Одесі відпрацювали роботу ППО у єдиних підходах ведення бойових дій

ЗСУ Навчання ППО та ПРО ПС ЗСУ Сухопутні війська ЗСУ Україна

Підрозділи протиповітряної оборони Збройних сил України (ЗСУ) сформували єдині погляди на ведення бойових дій під час нападу повітряного противника.

Про це інформує Мілітарний.

У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ повідомили, що на базі Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь», було проведено інструкторсько-методичне навчання щодо ведення бойових дій зенітним ракетним дивізіоном та прикриття військ і об’єктів від нападу повітряного противника.

Участь у інструкторсько-методичному навчанні взяли командири зенітних ракетних бригад і полків Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Учасники формували єдині погляди щодо порядку виконання завдань підрозділами в умовах застосування противником засобів повітряного нападу, засобів радіоелектронної боротьби, а також використання ворогом БПЛА.

“Актуальність зазначеної тематики обумовлена обстановкою навколо України та готовністю військових частин Повітряних Сил ЗСУ до адекватного реагування на можливу широкомасштабну агресію Росії”, – зазначили у Повітряних Силах.

Для проведення занять був залучений підрозділ, який в цьому році виконував завдання у складі Об’єднаних сил та здійснив практичні пуски ракет на державному випробувальному полігоні «Ягорлик».

Навчання

На навчальних місцях було розглянуто порядок роботи підрозділів в умовах застосування крилатих ракет, виконання завдань зенітного ракетного прикриття вночі, особливості здійснення маршу, ознайомлення з новітніми зразками РЕБ, які надходять до військових частин Повітряних Сил України.

Спільно із підрозділом Національної гвардії, на практиці відпрацьовано заходи із протидії вороже налаштованому населенню та діям диверсійно-розвідувальних груп противника.

Нагадуємо, що 18 листопада, на державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині, пройшли бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет «ОСА» і «ТОР».

ЗРК «Тор» на параді до Дня Незалежності України

Наприкінці минулого року пресслужба ДК «Укроборонпром» повідомила про опанування ремонту за технічним станом ЗРК 9К330 «Тор» на Державному підприємстві «Львівський радіоремонтний завод».

Окрім того, 23 листопада, на полігоні «Широкий Лан», що на Миколаївщині, підрозділи Збройних сил України відпрацювали нову тактику застосування в бойових умовах безпілотників Bayraktar TB2 та протитанкових комплексів Javelin.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


ЗСУ Навчання ППО та ПРО ПС ЗСУ Сухопутні війська ЗСУ Україна