fbpx
Зупинка реформи харчування – суддя у відпустці

Зупинка реформи харчування – суддя у відпустці

ЗСУ Міністерство оборони (МОУ) Реформа Суд Харчування

Вчора через перебування судді у відпустці так і не відбулося засідання Окружного адміністративного суду міста Києва про скасування наказу Міноборони, щодо переходу реформи харчування ЗСУ  до кінця 2019 року.

Про це повідомляє АрміяInform 

Нині понад 200 військових частин, які мали за графіком також перейти на нову систему харчування, відповідно до реформи, вимушені харчуватися за старою системою аутсорсингу, допоки суддя у відпустці.

Як повідомила кореспонденту Арміяinform помічник судді, дата наступного засідання невідома.

– Міноборони про те, що судове засідання, призначене на 04.09.2019, не відбудеться не було повідомлено жодним чином. За інформацією отриманою від помічника, відпустка судді має закінчитись 13-го вересня. Лише після цієї дати буде відомо про призначення наступного підготовчого засідання, – повідомив Арміяinform головний спеціаліст Юридичного департаменту Міноборони України Дмитро Кривошея.

Нагадаємо, що фізична особа-підприємець із Луцька, яка брала участь в тендерах Міноборони, заблокувала торги на закупівлю послуг з харчування військовослужбовців за Каталогом.

Вона звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про те, що, на її думку, наказ Міністерства оборони України від 04.03.2019 року №90 «Про перехід військових частин Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням Каталогу продуктів харчування у 2019 році» нібито містить ознаки регуляторного акту та регулює адміністративні відносини між Міноборони, як органом державної влади та господарюючими суб’єктами.

У липні цього року суд застосував забезпечення згаданого позову та зупинив дію наказу Міністерства оборони України від 04.03.2019 №90 року «Про перехід військових частин Збройних сил України (ЗСУ) на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році».

Харчування військовослужбовців 72 бригади за новою системою

Позиція оборонного відомства ґрунтується на тому, що позивач жодним чином не має стосунку до організаційно-розпорядчого наказу Міноборони, його права і законні інтереси в жодному разі не були порушені. На скільки затягнеться судовий процес, важко передбачити. Можливо, сторона позивача вигадає ще якісь «нові аргументи», що зможуть стати підставою для подовження судової тяганини.

Тим часом військові частини, які планували перевести на нову систему харчування до кінця року, чекають на розблокування дії наказу Міністерства оборони України №90.

ЗСУ Міністерство оборони (МОУ) Реформа Суд Харчування