fbpx
Польська компанія “PCO S.A.” постачатиме оптичні прилади для бронетехніки Збройних Сил

Польська компанія “PCO S.A.” постачатиме оптичні прилади для бронетехніки Збройних Сил

PCO S.A. PGZ БМП Житомирський бронетанковий завод Модернізація Оптика Укроборонпром

ДК «Укроборонпром» повідомила, що ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”, що входить до складу концерну, підписала контракт з польською державною компанією “PCO S.A.”, яка входить до складу національної компанії “PGZ” на постачання оптичних приладів до української бронетехніки. Наразі мова йде про більш ніж 30 одиниць, що згідно з контрактом постачатимуться для потреб Міністерства оборони України.

Серед номенклатури яка постачатиметься, є оптичні приціли, денно-нічні прилади спостереження та перископи, що можуть встановлюватись на БМП-1, БМП-1КШ, БРМ-1К та ін.

Щодо бойових машин піхоти, то на офіційному сайті є інформація про перископічний прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ПНК-72 який може встановлюватись на БМП-1 та машини на його базі:

 

Цей прилад обладнаний двома оптичними канали з підсилювачами зображення XD4/XR5. Його презентація на польській мові:

Також є інформація про перископічний комбінований бінокулярний спостережний прилад POD-72:

Як і ПНК-72, цей прилад обладнаний двома оптичними канали з підсилювачами зображення XD4/XR5. Його презентація на польській мові:


Окрім заявлених бойових машин піхоти ці прилади також можуть бути встановлені на танки Т-55 та Т-72, останні були зняті з консервації та стоять на озброєнні деяких військових частин з початку бойових дій на Донбасі.

Це перша інформація, що до модернізації оптики на БМП, ремонтом та модернізацією яких займається Житомирський бронетанковий завод, перед цим ми публікували детальний матеріал по модернізації танків Т-64БВ, де окрім оптичних приладів також була замінена радіостанція та встановлено GPS навігацію.

PCO S.A. PGZ БМП Житомирський бронетанковий завод Модернізація Оптика Укроборонпром