fbpx
Польська компанія “PCO S.A.” постачатиме оптичні прилади для бронетехніки Збройних Сил

Польська компанія “PCO S.A.” постачатиме оптичні прилади для бронетехніки Збройних Сил

PCO S.A. PGZ БМП Житомирський бронетанковий завод Модернізація Укроборонпром

ДК «Укроборонпром» повідомила, що ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”, що входить до складу концерну, підписала контракт з польською державною компанією “PCO S.A.”, яка входить до складу національної компанії “PGZ” на постачання оптичних приладів до української бронетехніки. Наразі мова йде про більш ніж 30 одиниць, що згідно з контрактом постачатимуться для потреб Міністерства оборони України.

Серед номенклатури яка постачатиметься, є оптичні приціли, денно-нічні прилади спостереження та перископи, що можуть встановлюватись на БМП-1, БМП-1КШ, БРМ-1К та ін.

Щодо бойових машин піхоти, то на офіційному сайті є інформація про перископічний прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ПНК-72 який може встановлюватись на БМП-1 та машини на його базі:

 

Цей прилад обладнаний двома оптичними канали з підсилювачами зображення XD4/XR5. Його презентація на польській мові:

Також є інформація про перископічний комбінований бінокулярний спостережний прилад POD-72:

Як і ПНК-72, цей прилад обладнаний двома оптичними канали з підсилювачами зображення XD4/XR5. Його презентація на польській мові:


Окрім заявлених бойових машин піхоти ці прилади також можуть бути встановлені на танки Т-55 та Т-72, останні були зняті з консервації та стоять на озброєнні деяких військових частин з початку бойових дій на Донбасі.

Це перша інформація, що до модернізації оптики на БМП, ремонтом та модернізацією яких займається Житомирський бронетанковий завод, перед цим ми публікували детальний матеріал по модернізації танків Т-64БВ, де окрім оптичних приладів також була замінена радіостанція та встановлено GPS навігацію.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


PCO S.A. PGZ БМП Житомирський бронетанковий завод Модернізація Укроборонпром