fbpx
Ракета до “Нептуна”: відбулись випробування бойової частини

Ракета до “Нептуна”: відбулись випробування бойової частини

«Нептун» КБ «ЛУЧ» ОПК Павлоградський хімічний завод

В ході робочої поїздки Міністр оборони Степан Полторак відвідав підприємства оборонно-промислового комплексу Дніпропетровщини які беруть участь в ракетній програмі України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Під час візиту Міністр оборони взяв участь одному з етапів випробувань ракетного комплексу «Нептун» – підриві бойової частини.

В ході випробувань бойова частина була підірвана на визначеній відстані від спеціального стенду напівсфери з листового металу визначеної товщини. На якій було розкреслено спеціальну розмітку:

Після підриву за фрагментами стенду було визначено мапу влучання вражаючими елементами бойової частини ракети Р-360 комплексу РК-360 МЦ “Нептун”:

Після чого розробники будуть її опрацьовувати з метою покращення вражаючих властивостей бойової частини ракети Р-360.

Ракета Р-360 – призначена для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних краблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрасних цілей, в простих і складних метеоролічних умовах у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіелектронній протидії противника.

Відео випробування:

Нещодавно ракета отримала новий стартовий двигун, бо як відомо раніше використовувався від ракети зенітного ракетного комплексу С-125.

Також у самій ракеті були замінені на нові:

• висотомір
• гіроскоп
• навігаційна система

Всі ці прилади покликані зробити ракету більш захищеною до перешкод які можуть використовуватися противником для придушення і унеможливлення ураження.

Загалом програма розробки ракетного комплексу РК-360 МЦ “Нептун” перебуває на етапі заводських випробувань по завершенню яких розпочнуться державні, вже за якими буде прийматися рішення щодо їх постановки на озброєння Збройних Сил України.

«Нептун» КБ «ЛУЧ» ОПК Павлоградський хімічний завод