fbpx
США перекинули до Європи бомбардувальники B-52

США перекинули до Європи бомбардувальники B-52

Ample Strike B-52 Балтія навчання Світ Чехія

США для участі у військово-повітряних навчаннях НАТО Ample Strike-2018 в Чехії перекинули з авіабази Барксдейл у штаті Луїзіана до Великої Британії стратегічні бомбардувальники B-52 Stratofortress.

Про це повідомляє УНН

B-52 не будуть нести бойового спорядження під час відпрацювання навчальних сценаріїв. Якщо боєприпаси і будуть використовуватися, то тільки за погодженням із країною, на території якої проводяться навчання.

“Бомбардувальники будуть тимчасово розміщені на базі Королівських ВПС Ферфорд у Великій Британії строком приблизно на два тижні. У цей час будуть проводитися спільні зі союзниками вчення для вдосконалення взаємодії”, – зазначила Співробітниця прес-служби ВВС США Рене Піттман

Співробітниця прес-служби ВВС США не стала розкривати маршрути польотів бомбардувальників під час навчань, проте зазначила, що всі польоти будуть проходити “у міжнародному повітряному просторі і над територією держав після узгодження і схвалення всіх задіяних країн”.

“Такі місії демонструють здатність наших збройних сил діяти в умовах глобального середовища безпеки, яка зараз стала більш різноманітною і непередбачуваною, ніж будь-коли раніше в історії”, – додала вона.

У навчаннях Ample Strike – 2018 у Чехії, які проходять із 3 по 14 вересня, беруть участь близько 1200 військовослужбовців із 19 країн. Метою є відпрацювання взаємодії наземних авіаційних навідників з екіпажами літаків і вертольотів. Бойова авіація може використовувати аеродроми ВВС Чехії практично на всій території республіки. Вильоти літаків деяких іноземних учасників навчань здійснюються з авіабаз на території західноєвропейських держав – членів НАТО.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року США вперше з 1991 оголосили про наміри перевести бомбардувальники В-52 на цілодобове чергування.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Ample Strike B-52 Балтія навчання Світ Чехія